Tekstowa przypominajka

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Tekstowa przypominajka

Post#1 » 11 sty 2018, o 19:39

Temat prosty w swoim założeniu - na forum pojawia się dużo tekstów, więc nietrudno, by wiersze czy opowiadania zaginęły wśród innych po jakimś czasie i były niezauważalne dla czytelników. Niektórzy użytkownicy udzielają się tutaj długo, na przykład od 2013, i od tamtej pory opublikowali wiele tekstów, przy czym te starsze w pewnym momencie najprawdopodobniej przestały być czytane i komentowane, a autor mimo wszystko chciałby, by jego tekst trafił do użytkowników, którzy pojawili się na forum od tamtej pory.
Na forum wisi bardzo wiele dobrych tekstów, które są troszkę starsze i do których nikt od dawna nie zaglądał, i mam nadzieję, że ten temat trochę ten stan zmieni :)

Żeby jednak nie zrobiło nam się tu zamieszanie, proponuję proste zasady:
- nie reklamujemy opowiadań wrzuconych mniej niż miesiąc temu;
- nie reklamujemy częściej niż jedno opowiadanie/jeden wiersz na tydzień; nie musi być własny, może być tekst innego Artefaktowicza, który wam się spodobał i który chcecie "odkopać".

Temat trochę z kategorii zawodów o złotą łopatę, ale to nic! Myślę, że nie byłoby zresztą źle, gdyby ktoś był naszym forumowym królem/królową złotej łopaty komentującym starsze teksty.
(Jeżeli ktoś ma pomysł na adekwatniejszą nazwę tematu, będę wdzięczna za propozycje.)
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Karen
mistrzyni tortur przy użyciu narzędzi dentystycznych
mistrzyni tortur przy użyciu narzędzi dentystycznych

Tekstowa przypominajka

Post#2 » 11 sty 2018, o 21:35

Ciekawy pomysł :D Myślę, że może się sprawdzić, żeby odkopać stare, ale niezłe teksty.
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Camenne

Tekstowa przypominajka

Post#3 » 11 sty 2018, o 22:38

Rozpocznę przypominajki i zaproponuję ten tekst: viewtopic.php?f=113&t=765. Bardzo klimatyczne opowiadanie.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Marian
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Tekstowa przypominajka

Post#4 » 12 sty 2018, o 11:40

To może ja przypomnę mój starożytny tekst pt: "Tygrys" viewtopic.php?f=113&t=3991.

Awatar użytkownika
Toyer
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Tekstowa przypominajka

Post#5 » 57 min temu

Nikt nie komentował to przypominam:) viewtopic.php?f=87&t=5001

Wróć do „W cieple kominka”