Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”! Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Netflix

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Netflix

Post#1 » 12 sty 2018, o 08:02

Netflix w Polsce staje się bardzo popularny (i dobrze), więc myślę, że dobrze byłoby mieć na forum kącik do rozmów o nim i do polecania seriali.

Sama z seriali dostępnych na netflixie polecę na pewno Stranger Things i 13 reasons why. Od stycznia wrócili też Przyjaciele ;))
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Karen
mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi i Autor Miesiąca

Netflix

Post#2 » 12 sty 2018, o 08:12

Ja polecam Stranger Things, Dark, Ozark, Bates Motel i Unabomber :D
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Camenne

Netflix

Post#3 » 12 sty 2018, o 08:20

Wiedziałam, że cię tu zobaczę :D
Planuję pooglądać Dark w najbliższym czasie, widziałam same pozytywne opinie.

Gorąco polecam jeszcze: Broadchurch, Black Mirror, Narcos, Sherlocka i Line of duty.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Briala
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Netflix

Post#4 » 12 sty 2018, o 18:26

Ja z odmóżdżaczy polecam Lucyfera (chyba jest na Netflixie?) i iZombie (ten serial sam siebie nie bierze na poważnie xD).
Obowiązkowo Trzynaście powodów — ten serial można pokochać albo znienawidzić. :P
Z Netflixa niestety rezygnuję, bo mają w Polsce coraz uboższą ofertę. Bo wszystko rozbija się o prawa, Disney robi (albo już ma?) swoją platformę, HBO ma ją już dawno, jest też Showmax, gdyby chcieć płacić za każdą platformę abonament... nope.

Awatar użytkownika
Karen

Netflix

Post#5 » 12 sty 2018, o 18:46

Ja mam ten plus, że my na Netflixa zrzucamy się w 5tkę :D
Trzynaście powodów mnie nie porwało, przerwałam w trakcie.
Lucyfera lubię, ale muszę mieć na niego akurat humor.
Teraz chcę dać szansę Czarnemu Lustru :D
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Netflix

Post#6 » 12 sty 2018, o 20:03

To ja dorzucę tylko "Anne with an E" :D

Awatar użytkownika
Camenne

Netflix

Post#7 » 12 sty 2018, o 20:26

Ja korzystam z netflixa dzięki uprzejmości Lejka, ale przy okazji zauważyłam, że rzeczywiście polska wersja ma dużo mniej seriali, bo nie mogłam pooglądać ostatniego sezonu "Orphan Black", a ten Lejek pooglądała już pewnie z 2 miesiące temu. Żałuję, że nie mamy takiego samego pakietu jak w wersji brytyjskiej.

Mnie Lucyfer nie zagrzał, jakoś nie rozbawiło mnie to poczucie humoru w momencie, gdy oglądałam :D Anne with an E też zaczęłam i podobnie - wydaje mi się, że na Anię trzeba mieć też odpowiedni nastrój, bo Ania jak Ania, jest urocza w tym swoim ględzeniu (jak w książkach, to im wyszło idealnie), a mnie wtedy zirytowało i odłożyłam na później.

Wróć do „W cieple kominka”