Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Antykwariat i Księgarnia Lumos zaprasza!

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
chinatsa
scyzoryk
scyzoryk

Antykwariat i Księgarnia Lumos zaprasza!

Post#1 » 23 sty 2018, o 19:21

Zapraszamy każdego pochłaniacza książek!
Obrazek
Księgarnia i Antykwariat „Lumos”

Otrzymując zgodę administracji i wiedząc, że znajdują się tu nie tylko zapaleni pisarze, ale również i czytelnicy, chciałam zaprosić do odwiedzin sklepu „Lumos”. Jest to Antykwariat i Księgarnia prowadzona przez moją koleżankę a ja chętnie jej pomagam. Na stronie sklepu znajdziecie nie tylko książki używane i nowe, ale również wpisy na blogu, który właśnie próbujemy „rozruszać”. „Lumos” jest jeszcze raczkującym dzieciakiem, istnieje dopiero od grudnia poprzedniego roku, ale powoli się rozwija. Dobrze wiemy, że pracując w antykwariacie, najważniejsze są trzy rzeczy: Klient, książki i cierpliwość. :) Zdajemy sobie sprawę, że księgozbiory są jeszcze ubogie, ale staramy się zapełniać półki i zdobywać klientów. Wiemy, jak to jest być i sprzedawcą i klientem, więc zdecydowanie stawiamy na zrozumienie i chęć pomocy przy poszukiwaniu danej książki.

Mamy nadzieję, że „Lumos” rozrośnie się i stworzy bazę dla naprawdę wielu świetnych książek, nowości wydawniczych oraz dodatków takich jak kubki, torby i inne gadżety. Jeśli chodzi o bloga, to na swoją kolej czekają również relacje z koncertów, recenzje książek, luźne przemyślenia i inne ciekawostki. Może nawet w przyszłości pojawią się konkursy pisarskie, a nawet spotkania lub wystawy! <3

Jeśli mieszkacie w południowej Polsce, to możecie dokonać zakupów w samej siedzibie „Lumos". Chętnie pogawędzimy, pomożemy przy wyborze książek, poszukamy, czego trzeba będzie i postaramy się o naprawdę magiczną atmosferę. :) <3 :piorko:

[url=https://lumos.com.pl/]
KLIKNIJ BY NAS ODWIEDZIĆ
<---- <3
— A ja im udowodnię, że potrafię!
— Co potrafisz?
— Marzyć.
— I komu chcesz to udowodnić?
— Światu i tym, którzy zapomnieli już, że coś takiego istnieje.

Wróć do „W cieple kominka”