Pasje, hobby, zainteresowania

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Awatar użytkownika
i_am
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Post#41 » 6 lut 2013, o 21:16

O, zoopsychologia! Mnie kręci wszystko, co z psychologią związane, a ponadto filozofia (szczególnie Nietzsche), a reszta to już jest związane z językami: nie tylko nauka ich samych, ale także psycholingwistyka, glottodydaktyka (w które dopiero się zagłębiam).
I potser no seré el teu amic,
ni tindré res a veure amb si ets o no ets feliç.

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Post#42 » 6 lut 2013, o 22:12

hey, i know some of these words!

psychologii i filozofii nie znoszę, po prostu (z całym szacunkiem, to tylko moje zdanie :D), ale historię się chwali, chwali. :D Nawet bardzo. :D
where does everybody go when they go?

Meridon
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#43 » 7 lut 2013, o 09:02

i_am pisze:Mnie kręci wszystko, co z psychologią związane, a ponadto filozofia (szczególnie Nietzsche),

Zaginiona siostra bliźniaczka? Uwielbiam Nietzschego! A z pogranicza psychologii i filozofii to Junga...i wierzę wujkowi Freudowi :D
"Wierzę, że (...) ludzie różnią się od siebie wyłącznie inteligencją. Że jedynym kryterium oceny naszych działań jest to, czy stajemy się dzięki nim bardziej szczęśliwi, czy nieszczęśliwi." - S. Sontag

ayumi_666
scyzoryk
scyzoryk

Post#44 » 9 lut 2013, o 20:36

Ja znów mam opory w nauce języków obcych. Wyjątkiem jest angielski i japoński (przynajmniej w słuchaniu bardzo lubię ten język).
"Gotyk, sztuka ta zdaje się być przede wszystkim sztuką tych, których dusze zasępia choroba marzenia."
- Oscar Wilde

Awatar użytkownika
i_am
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Post#45 » 19 kwie 2013, o 12:06

Meridon, żadna siostra, najwyżej brat! :)

whatsername, uzasadnij!Nie fascynuje Cię to, jak funkcjonujesz, w jakie pułapki wpadasz i jak bardzo nieświadoma jesteś wielu rzeczy?
I potser no seré el teu amic,
ni tindré res a veure amb si ets o no ets feliç.

Mrs Whisper
Zdobywca Artefaktu 2013

Post#46 » 27 kwie 2013, o 13:37

Od podstawówki interesuję się literaturą i czytaniem książek, ale to jest już wiadome. Ponadto kocham śpiewać, mogłabym to robić w każdej chwili, śpiew jest moim sposobem na poprawienie nastroju. Uwielbiam zajmować się zwierzętami, najbardziej jednak upodobałam sobie koty i konie, no i małe zwierzaczki futerkowe, jak króliki czy chomiki. W wolnych chwilach fotografuję wszystko, co się da, mimo że nie zawsze zdjęcia są udane. Do moich zainteresowań należy także aktorstwo i psychologia.
"Tak, na to wygląda. Odbiło ci, zbzikowałaś, dostałaś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci" - Alicja w Krainie Czarów

książkowo 2013: 14

Duśka
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#47 » 27 kwie 2013, o 13:46

Ojeju!

Literatura, sport (piłka nożna - osobiście i jako kibic, siatkówka - raczej granie i ważne mecze, nie tak na co dzień i trochę żużel), muzyka (śpiewanie, gitara i ogólnie lubię b. dużo wiedzieć o muzyce), drama stosowana, drama, teatr (nie mylić mi i nie łączyć tych trzech ostatnich, bo ubiję :D), film, trochę rysunek, harcerstwo (już 12 lat! :D), moja praca - hłe hłe, psychologia, arteterapia ogółem i nie wiem czy to zainteresowanie, spaczenie czy zboczenie zawodowe, ale diagnozowanie - uwielbiam to robić, bardzo często, kiedy z kimś rozmawiam, stawiam od razu jakąś diagnozę, którą później rozbudowuję, dodaję lub odejmuję informacje i tworzę przy tym jakiś profil psychologiczny i trochę przekładam przez skalę nieprzystosowania społecznego xD Ale nie martwcie się, to tylko in real :D
[center]"Wiemy wszystko o wszystkim
Ale nikt nas nie pyta o zdanie"[/center]

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Post#48 » 27 kwie 2013, o 15:23

i_am pisze:whatsername, uzasadnij!Nie fascynuje Cię to, jak funkcjonujesz, w jakie pułapki wpadasz i jak bardzo nieświadoma jesteś wielu rzeczy?

E, nołp. :D Nie interesuje mnie to w najmniejszym nawet stopniu; dla mnie psychologia to w dużej mierze nadinterpretacja faktów, zgadywanie i pakowanie wielu rzeczy do jednego wora.
where does everybody go when they go?

myownheaven
scyzoryk
scyzoryk

Post#49 » 19 maja 2013, o 21:58

Przede wszystkim wokal, wiolonczela, fortepian i taniec. Nie wiem na ile to pasja, a na ile przyzwyczajenie wynikające z uczęszczania całe życie do szkół artystycznych, aczkolwiek nie wyobrażam sobie życia bez tego (podstawówka baletowa, liceum aktorskie i zawsze muzyk w tle :D). A tak bardziej przyszłościowo to biotechnologia i biochemia. Ogólnie wszystko, co z biologią i chemią związane w ścisły sposób ;)

IncWrd
scyzoryk
scyzoryk

Post#50 » 6 sie 2013, o 16:30

Oczywiście literatura. Poza tym koszykówka i muzyka. Chyba od zawsze :)

Wróć do „W cieple kominka”