Pasje, hobby, zainteresowania

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
galeczka
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#61 » 23 sie 2014, o 17:08

Moje zainteresowania? No cóż,zbieram wszystko, przede wszystkim dokumenty,te stare i te już nowsze, różnego rodzaju bilety, foldery itd..itd.Lubię grzebać w nich i przypominać sobie stare dobre czasy......wspomnienia, ach, najlepiej mi się przy nich odpoczywa. Dawniej moją pasją był sport, byłem zawodnikiem, grałem, startowałem, ale teraz jakoś nie czuję do niego "pociągu", może to jest przesyt dyscypliny, którą uprawiałem? Wszystko możliwe......

Lucki
scyzoryk
scyzoryk

Post#62 » 18 wrz 2014, o 22:13

Wszystkie filmy, które warto obejrzeć, ponadto elektroniczna rozrywka w wolnym czasie.

Od jakiegoś czasu zasmakowałem w pisaniu - kurcze, 2 lata temu to bym się śmiał gdybym wiedział, że będę w tym siedział. Ale jara mnie to bardzo i póki co nie mogę przestać.

araksol
scyzoryk
scyzoryk

Post#63 » 9 paź 2014, o 01:41

pisanie, malowanie, robienie biżuterii, astrologia, medycyna niekonwencjonalna, czytanie

Matey
scyzoryk
scyzoryk

Post#64 » 9 paź 2014, o 20:02

Dopóki książki z działu Fantastyka nie stały się dla mnie złomowiskiem pełnym powielanych kilkuset krotnie wątków, to zapewne byłbym wręcz maniakiem czytającym książki gdzie popadnie. Tak to interesuję się grami komputerowymi, gram/grałem na Keyboardzie, lubię dobry film (znaczy nic ze skrajnych przypadków danych kategorii) oraz czasem sobie pomarzyć.
Żyj dobrocią a Cię zdepczą,
żyj miłością a Cię wyśmieją,
żyj nadzieją a zostanie Ci ona odebrana
bowiem człowiek najgorszą jest z bestii.

Felczer
scyzoryk
scyzoryk

Post#65 » 17 lis 2014, o 15:12

Lubię komiksy, szczególnie pokręcone, dlatego moim faworytem jest niejaki Lobo - największy psychopata w kosmosie :D A prócz tego cenię sobie gry komputerowe, ale na zasadzie wina - im starsze, tym lepsze.

Awatar użytkownika
RebelMac
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#66 » 23 lis 2014, o 09:15

Moje Hobby to RPG papierowe, w które gram i mistrzuję od 1993 roku. Również CCG (Collectible Card Games). Obecnie jeśli chodzi o karty to Legenda Pięciu Kręgów - organizowane są turnieje takie jak Kotei czy Mistrzostwa Świata, Europy.
Dodatkowo II WŚ szczególnie operacja Market - Garden. I dobre komiksy (europejskie i amerykańskie).

Felczer pisze:Lubię komiksy, szczególnie pokręcone, dlatego moim faworytem jest niejaki Lobo - największy psychopata w kosmosie :D A prócz tego cenię sobie gry komputerowe, ale na zasadzie wina - im starsze, tym lepsze.

A czytałeś może takie perełki jak "Preacher", "Sandman", "Hellblazer" czy "Y - The Last Man"? Plus prace Alana Moore'a? Very good stuff. Polecam też cały "Ultimate Marvel".

Skleiłam posty - Lir.
May The Force Be WIth You!

NinehnElizabeth
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#67 » 31 sie 2015, o 17:47

Anime, MMO i ostatnio to: http://straszne-historie.pl/strona/443
Mogę jeszcze dodać kupowanie zeszytów na potęgę, zawsze się jakiś dodatkowy przyda.
"Today is a beautiful sun and my cat likes to chase little, red balls." ~Mr. Sun

Awatar użytkownika
Farmer
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#68 » 9 wrz 2015, o 17:38

araksol pisze:robienie biżuterii

Swego czasu próbowałem robić biżuterię z.. papieru :P
Jak na faceta, to strasznie pedalskie zajęcie ;)
W sumie jak tam spojrzę wstecz, to jest niewiele rzeczy, których nie próbowałem zrobić w oparciu o origami ;)

Freedoooom
scyzoryk
scyzoryk

Post#69 » 5 lis 2015, o 18:20

Hm... kiedyś tańczyłam :) Dzisiaj pozostała jedynie miłość do tańca, ale nie brnę już w to. Powodów było wiele, niestety.
Poza tym muzyka, pisanie, fotografia i film. Zamierzam iść na filmoznawstwo, mam nadzieję, że mi to wyjdzie ;)

Awatar użytkownika
Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#70 » 9 lis 2015, o 23:00

Moją pasją jest gotowanie. Jest to dla mnie zajęcie równie twórcze, co pisanie. Fajnie jest iść sobie na targ, kupić masę świeżych rzeczy, a potem z tego coś sklecić. Za to nie lubię piec, przynajmniej takich rzeczy na słodko. Chleb to co innego. Własny chleb jest super. I pizza, w sumie pizza to moje ulubione danie i lubię ją robić na różne sposoby.
Obrazek

Wróć do „W cieple kominka”