Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Proza marca: Złodziej wspomnień - prolog | Poezja marca: cztery pory odpustów

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”!
Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Pasje, hobby, zainteresowania

Poza tematyką literatury oraz pisarstwa. Rozmowy o wszystkim i niczym.
Mada

Post#51 » 21 sie 2013, o 00:11

Gram biegle na flecie poprzecznym i gitarze, natomiast na skrzypcach i pianinie trochę gorzej - ale gram! Nałogowo: śpiewam, czytam książki, oglądam seriale, gram w Simsy, piszę i poluję na okazje na allegro (takie małe zboczenie). Oprócz tego wszystkiego uwielbiam moje studia (lekarski), chociaż okazały się bardzo niewdzięczne i mimo starań cały rok lecę na poprawkach - ale trudno. Starałam się dwa lata, więc tak szybko się nie poddam :D

A moim małym marzeniem jest nauczyć się tańczyć stylem kizomba i pole dance (tzw. "taniec na rurze"), ale jak na razie za bardzo nie lubię swojego ciała, by gdziekolwiek się z nim pokazywać.

Jasne Słonko
scyzoryk
scyzoryk

Post#52 » 26 gru 2013, o 00:03

Robótki ręczne to moja pasja*
Robię szaliczki na drutach, ozdoby świąteczne na szydełku. Bawię się w kaletnictwo, ale to jest level początkujący.
Śpiewałam w chórze, ale ostatnio brakuje mi czasu.
Chyba moją największą pasją jest gotowanie i różnego rodzaju wypieki. Specjalność - szarlotka i murzynek.

No i największe zboczenie: mam długie włosy i uwielbiam czesać się we fryzury z różnych filmów (np. Gra o Tron, Władca Pierścieni, Once Upon The Time). Dziękuję :D

*Nie, to nie to co myślicie, zboczeńcy! :D .
"Wear a necklace of rope, side by side with me..."

bezdechegzystencji
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#53 » 15 sty 2014, o 17:44

Pochłanianie muzyki w ogromnych ilościach. Szczególnie tej, do której światło dzienne nie chce dotrzeć, a powinno. Przede wszystkim pochłaniam muzykę polską i brytyjską.
miłości do White Lies nie odda żadne słowo.
Koncerty.
Fotografowanie, chociaż brakuje mi odpowiedniego sprzętu.
Kolekcjonowanie ubrań. Przymierzanie butów, na które mnie nie stać.
Zachwycanie się nad kostiumami i charakteryzacją na dużym i małym ekranie.
[center]/ Everyone's a whore. We just sell different parts of ourselves. / [/center]

[center]
lazurowaprzestrzen.blogspot.com
slowakruchejakpatyk.blogspot.com
[/center]

Anniba
scyzoryk
scyzoryk

Post#54 » 8 lut 2014, o 13:02

Uwielbiam rysować. Od zawsze coś bazgrałem, ściany, meble podłoga. Wszystko na czym dało się zostawić ślad było moją ręką naznaczone. Nie zawsze rysunki wychodzą takie jak bym chciał ale się nie poddaję. Ostatnio rysuję serca, nerki i inne rysunki anatomiczne. ;)

Mań
gladius tytanów
gladius tytanów

Post#55 » 8 lut 2014, o 13:08

Anniba pisze:Uwielbiam rysować. Od zawsze coś bazgrałem, ściany, meble podłoga. Wszystko na czym dało się zostawić ślad było moją ręką naznaczone. Nie zawsze rysunki wychodzą takie jak bym chciał ale się nie poddaję. Ostatnio rysuję serca, nerki i inne rysunki anatomiczne. ;)

Nie mogę się doczekać, aż wrzucisz coś do naszego kąta dla artystów!

Anniba
scyzoryk
scyzoryk

Post#56 » 8 lut 2014, o 13:41

Mań pisze:Nie mogę się doczekać, aż wrzucisz coś do naszego kąta dla artystów!

Dobrze, że powiedziałaś o takim kąciku. Jeszcze za dobrze nie znam forum. :) Na pewno coś wrzucę, może nawet dziś. :P Dzięki za informację. :)

icyvel

Post#57 » 6 kwie 2014, o 17:43

Hej, hej :)

Hm, lubię sporo rzeczy. Jedną z nich z pewnością jest sport. Uwielbiam łyżwiarstwo, jazdę konną, koszykówkę, piłkę nożną, siatkówkę, rolki oraz wszelakie gry terenowe. W szczególności flagi w lesie ^^
Lubię także gry komputerowe. Aktualnie gram tylko w TES V: Skyrim, AC4: Black Flag oraz Path of Exile. Mój laptop powoli wysiada i pod koniec roku zamierzam sama złożyć komputer stacjonarny; także wszelkie rady mile widziane. ;)
Interesuję się historią. To w sumie zalicza się do moich hobby ;) Najbardziej ciekawią mnie starożytność i średniowiecze. Uwielbiam bronie białe. c;
O pisarstwie nie napomknę, bo to oczywiste. Lubię także od czasu do czasu maznąć coś na płótnie.
Pozdrawiam,
Icy :)

dikajos
scyzoryk
scyzoryk

Post#58 » 7 kwie 2014, o 23:03

Tak jak pisałem w temacie Dzień Dobry moją główną pasją zawsze była piłka nożna. Niestety w miejscu, w którym teraz mieszkam, nie bardzo mam z kim grać, więc brzuch rośnie. Kiedy jestem w Warszawie zawsze staram się wstąpić na mecz Legii.

Do tego uwielbiam historię. Napisałbym, że jestem pasjonatem, ale mam dwóch przyjaciół, których wiedza sprawia, że się czerwienię z zazdrości, więc powiedzmy, że to moje hobby :D . Każdy okres uważam za ciekawy, pomijając czas od wojen napoleońskich do początku XX wieku. Zarówno cały czas przed Napoleonem, jak i II wojna światowa, to czasy, które mocno mnie interesują.

Zawsze kochałem programy o kosmosie i wszechświecie na discovery. Ogrom tego wszystkiego jest nie do ogarnięcia i budzi głębokie myśli filozoficzno-egzystencjalne ;) .

Od jakiegoś czasu piszę opowiadania. Chyba po to, żeby nie ogłupieć na emigracji ;)

TomaszK
scyzoryk
scyzoryk

Post#59 » 24 lip 2014, o 09:36

Szeroko pojęta sztuka i prowadzenie strony z nią związaną: www.tomaszkowalczyk.com ;)
www.tomaszkowalczyk.com - zapraszam do mojego królestwa :)

AnuKa
scyzoryk
scyzoryk

Post#60 » 6 sie 2014, o 21:28

Muzyka, grafika (również komputerowa), taniec, zwierzęta. <ok>

Wróć do „W cieple kominka”