Ogłoszenia 

Plebiscyt na Komentatora Grudnia 2019 trwa - zapraszamy do głosowania!  

Automatyczne wcięcia akapitowe na forum 

Co teraz czytasz?

Kącik miłośników słowa pisanego. Mini-recenzje, dyskusje i rozmowy na tematy związane z literaturą. Podziel się, kto jest twoim ulubionym pisarzem, co ostatnio przeczytałeś i co chciałbyś przeczytać w przyszłości.
Awatar użytkownika
Vampircia
zaklęty miecz
zaklęty miecz
Zobacz teksty użytkownika:

Co teraz czytasz?

Post#281 » 24 lis 2019, o 12:20

Czytam fanfika do Attack on Titan. Slash:>
Obrazek

Awatar użytkownika
kresowa pani
Wydany pisarz

Co teraz czytasz?

Post#282 » 25 lis 2019, o 21:13

Nadal Panią Tokarczuk piłuję :roll:
Sobą jestem :-D

szczepantrzeszcz
Szczepan I Złotousty
Szczepan I Złotousty

Co teraz czytasz?

Post#283 » 14 gru 2019, o 12:44

A ja przeczytałem E.E. 

Moje klimaty, świetna ksiązka do czytania powoli. Wbrew często spotykanym opiniom czytało się bardzo lekko. 

Ale to jedna z pierwszych powieści, jakie wyszły spod ręki Noblistki. Jak na mój gust (i podeszły wiek) zbyt mało, aby ocenić. Więcej się wypowiem, jak więcej przeczytam.

Awatar użytkownika
kresowa pani
Wydany pisarz

Co teraz czytasz?

Post#284 » 4 sty 2020, o 22:54

Tokarczuk i jej "Księgi" [z Jakubem albo bez] do punktu najtańszej książki! Nie daję rady, mimo że mam biblijny licencjat :!: 

Chyba jednak nie do końca demencieję, jeżeli ponownie zabrałam się za "Człowieka bez właściwości" (Der Mann ohne Eigenschaften) pana Roberta Musila :?: 

"Pani Olga", moim skromnym zdaniem, to powinna mu Sidolem pucować mosiężne klamki w jego mieszkaniu ;)) Lecz niestety: nazbyt późno się urodziła :!:

Sobą jestem :-D

szczepantrzeszcz
Szczepan I Złotousty
Szczepan I Złotousty

Co teraz czytasz?

Post#285 » 5 sty 2020, o 12:02

A ja Biegunów przerabiam. Moim zdaniem trochę gorzej napisane niż E.E., ale nie narzekam.

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Co teraz czytasz?

Post#286 » 5 sty 2020, o 15:55

Ja jeszcze nic Tokarczuk nie czytałam, ale mam w planach dać szansę autorce, mimo sprzecznych opinii. Wiadomo - wszystkich nigdy się nie zadowoli. 

Sama obecnie czytam ''Gałęziste'' Artura Urzędowicza - powieść grozy, całkiem ciekawa, chociaż muszę przyznać, że brak mi w głównych postaciach, takiej głębszej wyrazistości i cech, które sprawiłyby, że chociaż jedną z nich bym mocniej polubiła i zaczęła jej kibicować. 

Oprócz tego w ramach tła do spacerów słucham audiobooka ''Listy zza grobu' Mroza i powiem, że całkiem mnie wciągnął.

Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Wróć do „Biblioteczka”