Jakie ostatnio kupiliście książki?

Kącik miłośników słowa pisanego. Mini-recenzje, dyskusje i rozmowy na tematy związane z literaturą. Podziel się, kto jest twoim ulubionym pisarzem, co ostatnio przeczytałeś i co chciałbyś przeczytać w przyszłości.
Awatar użytkownika
Cam
Ukryta Opcja Imperialna
Zobacz teksty użytkownika:

Post#31 » 3 paź 2019, o 14:17

Właśnie zamówiłam "Tajemną historię" Donny Tartt i nieco nie mogę się doczekać, by ją odebrać i czytać. Przypadkiem trafiłam na cały trend/gatunek "dark academia", który zapoczątkowała właśnie ta książka, a jeżeli wokół jednego tytułu powstała cała społeczność i "estetyka" - musi coś w sobie mieć i jestem ciekawa co.

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Post#32 » 3 paź 2019, o 15:49

Ja od początku wakacji zaczęłam sukcesywnie spełniać swoje małe marzenie - domową biblioteczkę, a więc przybyło mi kilka książek. 

''Tylko jedno kłamstwo'' Kathryn Croft, ''Pacjentka'' Alex Michaelides, ''Plotka'' Lesley Kara - to z kryminałów, ''Plotki'' jeszcze nie czytałam. 

Obecnie czytam ''Profil mordercy'' Paula Britton'a (świetne, jak dla mnie!), a w kolejce czeka jeszcze ''Trupia farma'' Billa Bass'a.

Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Toya
magiczna kosa
magiczna kosa

Post#33 » 3 paź 2019, o 19:55

Ja zbieram wszystko co napisał Jakub Małecki.  

Ostatnio udało mi się zdobyć: 

Dygot  

Dzozef  

Nikt nie idzie  

Rdza  

W odbiciu  

Zaksięgowani

Kusy
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#34 » 4 paź 2019, o 11:43

Michel Houellebecq - Serotonina. Nie mam ochoty się katować póki co... Musi poczekać na swój moment.

kresowa pani

Post#35 » 4 paź 2019, o 22:27

1.Andrew Jupiter: "Wabi Sabi. Japońska sztuka dostrzegania piękna w przemijaniu" / Tłum. Wojciech Usarzewicz. Gliwice 2018, Sensus. - s.165; 

2. Katarzyna Bik: Najdroższa - podwójne życie Damy z gronostajem. Kraków 2019, Wydawn. Znak. - s. 399; 

3. Mateusz Kiełbas: Chirurgiczne precjoza. Nowa Ruda 2019, "Mamiko". - s.76. Seria: Poezja polska; 

4. Mater Ecclesiae: Wystawa obrazów Madonn Papieskich z okazji czterdziestej rocznicy wyboru św. Jana Pawła II na papieża. Kraków 2018 - Katalog.

Wróć do „Biblioteczka”