Rogi, rogi... pokaż?

Dyskusje o książkach, ich autorach i na pokrewne tematy.
harleyquinn
lekki sztylet
lekki sztylet

Rogi, rogi... pokaż?

Post#1 » 3 years temu (29 wrz 2014, o 17:05)

Czy ktoś może przeczytał książkę Rogi? Niedawno wyszedł zwiastun tego filmu, w którą główną rolę gra Daniel Radcliffe i dowiedziałam, że jest to film nakręcony na podstawie książki. Bardzo zaintrygowała mnie ta historia i postanowiłam najpierw przeczytać książkę. Czy jest warta uwagi?
[center]Why're you crying? Don't you know? Yes, I know exactly[/center]

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Rogi, rogi... pokaż?

Post#2 » 3 years temu (29 wrz 2014, o 17:12)

odpisuję, żeby nie było ci przykro. nie czytałam tej książki, więc nie mogę cię zachęcić, ani zniechęcić. w każdym razie, napisałam już kilka słów w wątku "dzień dobry".

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Re: Rogi, rogi... pokaż?

Post#3 » 3 years temu (29 wrz 2014, o 18:10)

Książki nie czytałam, o filmie słyszałam tyle, że Radcliffe zagrał w nim niespodziewanie dobrze. Planuję sięgnąć po oba kiedy czas pozwoli ;)
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Rogi, rogi... pokaż?

Post#4 » 3 years temu (29 wrz 2014, o 18:31)

Oooo, nie wiedziałam, że to jest na podstawie książki! Generalnie trailer wygląda bardzo dobrze, więc wybierałam się do kina, ale może jednak warto sięgnąć po książkę wcześniej.
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Wróć do „Książki”