Zapowiedzi, których nie możemy się doczekać

Dyskusje o książkach, ich autorach i na pokrewne tematy.
paulala
scyzoryk
scyzoryk

Zapowiedzi, których nie możemy się doczekać

Post#1 » 3 years temu (31 gru 2014, o 11:39)

Na jakie książkowe zapowiedzi czekacie najbardziej? Które macie już w schowkach sklepów internetowych i czekacie tylko na to, by przenieść je do koszyka? ;)

Ja mam trzy upatrzone już pozycje, których daty premiery zapisałam nawet w kalendarzu, żeby nie zapomnieć ;) Wiem, brzmi głupio, ale naprawdę ostrzę na nie zęby (a może oczy ;)).
Przede wszystkim Joanna Bator "Wyspa Łza" - laureatka Nike, której nowa książka ma być opatrzona genialnymi zdjęciami + historia o zaginionej dziewczynie - zapowiada się ładnie i ciekawie.
Małgorzata Halber "Najgorszy człowiek na świecie" - nie wiem czy kojarzycie, ale ja kojarzę ją głównie z "5 10 15", gdzie opowiadała o muzyce; książka o dziewczynie próbującej wyjść z uzależnienia.
Lena Dunham "Nie taka dziewczyna" - moja absolutna mistrzyni młodego pokolenia, stworzyła serial "Girls", a jej spojrzenie na świat i młodych dorosłych wydaje się być naprawdę szczere i obdarte z lukru.

Wróć do „Książki”