Dylan z nagrodą Nobla

Dyskusje o książkach, ich autorach i na pokrewne tematy.
Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Dylan z nagrodą Nobla

Post#11 » 16 paź 2016, o 09:48

Ja nie mam nic do niego, jeśli zasłużył (jego teksty są na tyle dobre, że pobijają współczesną poezję) to chyba dobrze. Jeśli zostało to ustawione, to trochę gorzej, ale to nie pierwsza taka nagroda Nobla, którą ktoś otrzymuje niesłusznie.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Ross_Rabiaka
gladius tytanów
gladius tytanów

Dylan z nagrodą Nobla

Post#12 » 18 paź 2016, o 17:11

Jak się okazuje, Dylan to jednak niepoważny fipek.
"Akademia ma problem ze skontaktowaniem się z Laureatem" hehe :D - jak głoszą oficjalne komunikaty.
I nie wiadomo, czy Laureat zechce łaskawie pojawić się, aby odebrać Nagrodę! :) Póki co nie odbiera telefonów od Akademii, nie odpisuje na e-mejle...
Ergo: pokazał Szwedom, co myśli, o ich nagrodzie! :)
Może na drugi raz stukną się w głowę, nim wezmą się za typowanie dobrej literatury...
Matt C.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Dylan z nagrodą Nobla

Post#13 » 18 paź 2016, o 17:31

Też o tym czytałam :shock: O ile samo uhonorowanie Dylana jeszcze mnie nie zaskoczył jakoś szczególnie, tak rozwój sytuacji bardzo. Trudno nie pomyśleć, że, skoro sam laureat wydaje się lekceważyć nagrodę, trudno, by inni w tym momencie traktowali tegoroczny wybór poważnie.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

szczepantrzeszcz
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Dylan z nagrodą Nobla

Post#14 » 18 paź 2016, o 21:48

Ross_Rabiaka pisze:...pokazał Szwedom, co myśli, o ich nagrodzie!
I za to Go lubię :))

Tardis
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Dylan z nagrodą Nobla

Post#15 » 19 paź 2016, o 15:10

Skoro drzewiej dwaj hipisi mogli zostać parą prezydencką, to nie widzę problemu dlaczego Dylan miały nie zgarnąć Nobla ;p
Sam uwielbiam słuchać jego muzyki, choć żadnego tekstu niestety nie czytałem

Wróć do „Książki”