Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Komentator Lutego 2014

Wybory najlepszych Komentatorów.
Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Komentator Lutego 2014

Post#1 » 9 lut 2014, o 15:37

Na specjalne życzenie Camenne już teraz otwieramy kolejne głosowanie na Komentatora Miesiąca! :D Nastał dla wielu ciężki czas bojów - zaliczeń, egzaminów itp., itd. - więc na pisanie i komentowanie nie ma raczej zbyt wielkich szans, lecz... luty jeszcze młody, wszystko może ulec zmianie! :D
Głosować można bezpośrednio pod tym postem lub poprzez PW do mnie. Zwycięzca otrzyma zieloną rangę na okres jednego miesiąca oraz zwolnienie z obowiązku przestrzegania zasady trzech dni.
Do dzieła! :D
where does everybody go when they go?

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Komentator Lutego

Post#2 » 10 lut 2014, o 11:27

wołszebnik :)
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Komentator Lutego

Post#3 » 22 lut 2014, o 19:02

Wołszebnik.
Po prostu robię za zły charakter.

Awatar użytkownika
Camenne

Komentator Lutego

Post#4 » 3 mar 2014, o 14:48

Z przyjemnością ogłaszam, że Komentatorem Lutego zostaje wołszebnik! Serdecznie gratulujemy, zapraszam do korzystania z przywilejów i dalszego świetnego komentowania! :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

wołszebnik
scyzoryk
scyzoryk

Komentator Lutego

Post#5 » 17 kwie 2014, o 18:55

Później niż późno, ale: dziękuję :)

Późno niż później, ale i wyjaśnienie się należy: śmignęła mi informacja, że doceniliście moje komentarze, w międzyczasie sypnęło mi się spraw osobistych dość sporo. Czy to wyjaśnia brak kultury i zbycie milczeniem sprawy? Pewnie nie. A jednak wyjaśnić chcę: doceniam, nie odcinam się od społeczności, acz nie potrafię też zapewnić, że i następny raz zniknąć mi się nie zdarzy. Ot, pono i na tym życie polega, by pokonywać trudności, więc uczę się żyć. Cierpliwie, bez pośpiechu, z dystansem.
Parę razy weszłam, ot choć spróbować napisać to proste 'dziękuję', a jednak mnie przerastało, choć niby to takie łatwe.

Więc bez ceregieli i melodramatyzmu, po prostu: dziękuję, przepraszam, że tak późno.

Wróć do „Komentator Miesiąca”