Komentator Marca 2014

Wybory najlepszych Komentatorów.
Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Komentator Marca 2014

Post#1 » 20 mar 2014, o 16:33

Drodzy forumowicze!
Głosowanie na Komentatora Lutego było kompletną porażką i blamażem, dlatego też proszę wszystkich o pełną mobilizację! Głosujemy na użytkowników, którzy najlepiej/najczęściej wyrażali opinię na temat tekstów literackich - można to czynić bezpośrednio pod tym postem, lub w PW do mnie.
Zwycięzca otrzymuje zieloną rangę na okres miesiąca oraz zwolnienie z konieczności przestrzegania zasady trzech dni.
Do dzieła! :D
where does everybody go when they go?

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Komentator Marca

Post#2 » 30 mar 2014, o 17:26

Głosujmy, narodzie! :D

Ode mnie głos na Mań, a_cappellę i Lirę.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Komentator Marca

Post#3 » 31 mar 2014, o 13:29

Ja głosuję całym sercem na a_capellę. :D
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Mań
gladius tytanów
gladius tytanów

Komentator Marca

Post#4 » 31 mar 2014, o 16:22

Głosuję na a_capellę!

Awatar użytkownika
Camenne

Komentator Marca

Post#5 » 2 kwie 2014, o 21:27

Komentatorem marca bezsprzecznie zostaje a_cappella! Serdecznie gratuluję, oby wena do komentowania nigdy cię nie opuściła :tul:
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

a_cappella
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Komentator Marca

Post#6 » 2 kwie 2014, o 21:40

Aach! Dzięki! Miło mi bardzo :D Komentowanie ma się chyba jako tako, gorzej z weną do pisania czegokolwiek, ale może dzienniczek pomoże mi dojść do ładu xD

Awatar użytkownika
Camenne

Komentator Marca

Post#7 » 2 kwie 2014, o 21:41

Oby! Nie po to tak trzymamy kciuki, by wena do pisania nie wróciła :D
Ładnie ci w zielonym :D

Awatar użytkownika
Innuendo
lekki sztylet
lekki sztylet

Komentator Marca

Post#8 » 2 kwie 2014, o 21:43

a_capella, gratulację, oby tak dalej :)
If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

wołszebnik
scyzoryk
scyzoryk

Komentator Marca

Post#9 » 17 kwie 2014, o 18:57

Gratuluję, życzę rozwoju tak Tobie, jak i tego, by z twoich spisywanych słów czerpali maksymalnie i komentowani :)

Wróć do „Komentator Miesiąca”