Komentator Lipca 2014

Wybory najlepszych Komentatorów.
Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Komentator Lipca 2014

Post#11 » 4 years temu (1 sie 2014, o 16:54)

[center]UWAGA, UWAGA! [/center]
Z przyjemnością pragnę ogłosić, iż Komentatorem Lipca została... Camenne! Ogromne gratulacje i podziękowania dla Ciebie za wykonaną pracę w tym miesiącu. :)
Gratuluję również pozostałym nominowanym: bezdechowiegzystencji, Lailerosse, Gorgiaszowi i, oczywiście, czarnemu koniowi, Architektowi! :)

Cam, do Ciebie wędruje Żelazna Dama i napisz, proszę, jaką książkę sobie wybierasz, bym mogła rozlosować resztę (fantastycznym, profesjonalnym Programem do losowania zwycięzcy konkursu). :D

Gratuluję raz jeszcze! :*

[center]EDYCJA![/center]
Los przemówił! Jako że Camenne zażyczyła sobie Złota czarownic, do wygrania pozostały następujące pozycje: Królestwo Słońca, księga I Briana D'Amato, Arab strzela, Żyd się cieszy Pawła Smoleńskiego oraz Potop Clive'a Cusslera.

A zwycięzcy to:
Stocado (Królestwo Słońca, księga I),
Pryvian (Arab strzela, Żyd się cieszy),
whatsername (Potop).

Gratulacje! Adresy, na jakie mają zostać skierowane przesyłki, proszę podać mi w wiadomości prywatnej.
where does everybody go when they go?

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Komentator Lipca 2014

Post#12 » 4 years temu (1 sie 2014, o 22:36)

Ślicznie dziękuję za wszystkie głosy! :* Nie skłamię, jeżeli napiszę, że nie spodziewałam się zostać Komentatorem w jubileuszowej edycji.
I gratulacje dla szczęśliwców, do których trafią książki :D
(Wreszcie pooglądam Żelazną damę, yay!)
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Architekt
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Komentator Lipca 2014

Post#13 » 4 years temu (1 sie 2014, o 22:41)

Ach... może następnym razem... ^^ Gratulacje dla zwycięzców! ;)
"Nie urodziłem się, by przeżyć swe dni w blokach. Ja chcę mieć lokal jak cała Europa" :)
https://www.facebook.com/makarykaro

Kostucha
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Komentator Lipca 2014

Post#14 » 4 years temu (4 sie 2014, o 09:56)

Gratki, Cam! Gratki dla pozostałych wyróżnionych! :)
Po prostu robię za zły charakter.

Wróć do „Komentator Miesiąca”