Komentator Października 2014

Wybory najlepszych Komentatorów.
Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Komentator Października 2014

Post#1 » 29 paź 2014, o 22:55

Po raz ostatni w takiej formie chcę zaprosić wszystkich Forumowiczów do wzięcia udziału w głosowaniu na Komentatora Miesiąca! Od listopada w plebiscycie nastąpią pewne zmiany, o których poinfmuję przy okazji następnych "wyborów", teraz jednak zachęcam do wyróżnienia bezpośrednio pod tym postem lub w wiadomości prywatnej do mnie komentatorów lub komentarzy, które Waszym zdaniem były po prostu najlepsze. :)
Proszę brać pod uwagę komentarze opublikowane od 1 do 31 października. Wyniki wyjątkowo zostaną ogłoszone 3 listopada i do tego też dnia można głosować. Laureat otrzymuje zieloną rangę do czasu następnego głosowania oraz zostanie zwolniony z konieczności przestrzegania zasady trzech dni.
Do dzieła! :)
where does everybody go when they go?

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Komentator Października

Post#2 » 31 paź 2014, o 22:20

Bardzo ciekawią mnie nowe zasady, ale dobrze, zagłosuję jeszcze w ostatniej edycji po staremu :D

Ciężko mi wybrać, ale ograniczę się do jak najmniejszej ilości nominacji. A właściwie jednej: Lailerosse. Według mnie zdecydowanie najlepsze i najbardziej drobiazgowe komentarze w prozie.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Komentator Października

Post#3 » 3 lis 2014, o 20:14

Heeeej, człowieki! Do dzieła! Starzy, nowi, głosować! :) To naprawdę niewiele kosztuje, a można sprawić komuś wiele radości! :) Głosowanie zostaje przedłużone do 7 listopada - liczę na wielki odzew! :)

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Komentator Października

Post#4 » 3 lis 2014, o 20:50

Lailerosse i whatsername.
Też jestem ciekawa nowych zasad :)

Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Komentator Października

Post#5 » 3 lis 2014, o 21:37

Ode mnie także głos na Lai. :D
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

Awatar użytkownika
Camenne

Re: Komentator Października

Post#6 » 4 lis 2014, o 14:49

Lai na imperatora! :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Komentator Października

Post#7 » 6 lis 2014, o 09:34

XD

Jutro ostatni dzień na oddawanie głosów! Działać, działać! :)

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Komentator Października

Post#8 » 6 lis 2014, o 12:32

Maggalena

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Komentator Października

Post#9 » 9 lis 2014, o 23:24

Z przyjemnością ogłaszam, iż Komentatorem Października [s]po raz enty[/s] zostaje niezastąpiona Lailerosse! :) Dzię-ku-je-my i oczywiście gratulacje! :)

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Komentator Października

Post#10 » 10 lis 2014, o 11:00

Gratuluję Lailerosse! jej komentarze są drobiazgowe i bardzo rzetelne!

Wróć do „Komentator Miesiąca”