Komentator Listopada 2014

Wybory najlepszych Komentatorów.

Kto powinien zostać Komentatorem Listopada?

Czas głosowania minął 15 gru 2014, o 22:37

3c273
0
Brak głosów
agathas
9
23%
beton1999
1
3%
Blue
1
3%
Camenne
8
21%
Echolalia
2
5%
frycz.mikołaj
1
3%
John Drake
2
5%
jussy91
1
3%
Lailerosse
4
10%
life_is_pain
0
Brak głosów
Matey
0
Brak głosów
mirek13
2
5%
PolyLuiza
2
5%
Pomidor
0
Brak głosów
RebelMac
0
Brak głosów
Tardis
5
13%
wojbik
0
Brak głosów
Zireael
1
3%

Liczba głosów: 39

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Komentator Listopada 2014

Post#1 » 3 years temu (1 gru 2014, o 22:37)

Dzisiaj rozpoczynamy nowy rozdział w głosowaniu na Komentatora Miesiąca. :D Docenianie kandydatów będzie jeszcze prostsze i mniej wymagające niż dotychczas - od teraz wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w ankiecie. Można wybrać maksymalnie trzech użytkowników, ale jeśli ktoś uważa, że jego faworyt został pominięty, nadal może oddać na niego głos w komentarzu poniżej.

Ankieta będzie aktywna do 15 grudnia, wyniki zostaną ogłoszone dzień później. Proszę brać pod uwagę jedynie komentarze publikowane w listopadzie. Zwycięzca plebiscytu otrzymuje zieloną rangę na czas jednego miesiąca - od 16 grudnia do 16 stycznia - oraz zostaje zwolniony z konieczności przestrzegania zasady trzech dni. :)
Następna ankieta już 1 stycznia!
where does everybody go when they go?

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Komentator Listopada

Post#2 » 3 years temu (3 gru 2014, o 19:18)

Czy Lailerosse nie powinna mieć zielonej rangi do 15 grudnia??
p.s. whatsername, rozbroił mnie twój nowy avatar...

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Komentator Listopada

Post#3 » 3 years temu (3 gru 2014, o 19:27)

Faktycznie, mój błąd - już wszystko naprawiłam. :) Dzięki za zwrócenie uwagi! :)
Jak nie lubię kotów, tak ten obrazek skradł moje serce. ^^

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Komentator Listopada

Post#4 » 3 years temu (6 gru 2014, o 16:13)

Głosować, głosować!
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

3c273
lekki sztylet
lekki sztylet

Komentator Listopada

Post#5 » 3 years temu (6 gru 2014, o 16:38)

Ja już zagłosowałem. Nie powiem na kogo :-D ^^" :roll: :lol: .

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Komentator Listopada

Post#6 » 3 years temu (11 gru 2014, o 11:48)

Zostały jeszcze tylko 4 dni na głosowanie! :)
Proszę wypełniać ankietę, która wisi u góry! :)

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Komentator Listopada

Post#7 » 3 years temu (11 gru 2014, o 21:20)

Kto miał zagłosować, to chyba już oddał swój głos.
Po drugie, nie jest aż nas tak dużo, tych, którzy zaglądają na forum regularnie i często.

Czy na pewno głosujecie na komentatora, który pisywał swoje komentarze w listopadzie?

Camenne akurat napisała chyba dwa, czy trzy.

Lailerosse też chyba dwa albo trzy.

Awatar użytkownika
Camenne

Komentator Listopada

Post#8 » 3 years temu (11 gru 2014, o 21:32)

agathas, nie będę komentować, jak nieprzyjemny jest wydźwięk twojego posta, bo, cóż, kultury uczyć nikogo nie zamierzam. Ergo - dla niektórych liczy się jakość, nie ilość. Jest to wprost napisane w opisie wyborów na KM - każdy głosuje jak uważa, dla niektórych istotna jest ilość, inni cenią jakość, nie jest nigdzie określone, czym komentujący mają się kierować. Przeważa większość.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Komentator Listopada

Post#9 » 3 years temu (11 gru 2014, o 22:16)

Camenne pisze:agathas, nie będę komentować, jak nieprzyjemny jest wydźwięk twojego posta,

Camenne, to tylko twoja subiektywna ocena.
Ja nie miałam na celu kogoś dyskredytować.

Camenne pisze:dla niektórych liczy się jakość, nie ilość.

Jasne, że jakość ma znaczenie, ale ilość też powinna mieć, gdyż to trochę dziwne, że po trzech postach zostaje się komentatorem miesiąca

Awatar użytkownika
Camenne

Komentator Listopada

Post#10 » 3 years temu (11 gru 2014, o 22:21)

To jest przede wszystkim przyjacielska, można by powiedzieć, rywalizacja, nie ma tu miejsca na chwyty poniżej pasa i krytykowania innych uczestników. Według mnie podobne komentarze są po prostu nie na miejscu, bo nie chodzi o to, by wybory KM były wyścigiem szczurów - tutaj doceniamy najlepszych komentujących, nie rywalizujemy na śmierć i życie. Rozumiem, że nie taka była twoja intencja, ale chcę, byś zrozumiała, dlaczego twoja opinia mogła zabrzmieć źle.

Jasne, że jakość ma znaczenie, ale ilość też powinna mieć, gdyż to trochę dziwne, że po trzech postach zostaje się komentatorem miesiąca

To akurat nie zależy od komentujących, a od głosujących ;)

Wróć do „Komentator Miesiąca”