Komentator Listopada 2014

Wybory najlepszych Komentatorów.

Kto powinien zostać Komentatorem Listopada?

Czas głosowania minął 15 gru 2014, o 22:37

3c273
0
Brak głosów
agathas
9
23%
beton1999
1
3%
Blue
1
3%
Camenne
8
21%
Echolalia
2
5%
frycz.mikołaj
1
3%
John Drake
2
5%
jussy91
1
3%
Lailerosse
4
10%
life_is_pain
0
Brak głosów
Matey
0
Brak głosów
mirek13
2
5%
PolyLuiza
2
5%
Pomidor
0
Brak głosów
RebelMac
0
Brak głosów
Tardis
5
13%
wojbik
0
Brak głosów
Zireael
1
3%

Liczba głosów: 39

galeczka
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Komentator Listopada

Post#11 » 11 gru 2014, o 22:38

Oddałem swój głos właśnie dzisiaj, oddałem jeden, choć bardzo chciałem oddać dwa(możliwość jest trzy), ale nie skorzystałem z tego. Zbyt mało tu gościłem w listopadzie(brak czasu), więc nie chciałem nikomu dawać punktów na wyrost. Oddałem jeden głos na osobę, która nie ma zbyt wiele komentarzy, ale jak ma, to są one rzeczowe i pouczające i dla mnie stanowiły wskazówkę mojej dalszej pracy nad sobą. Było tych pościków mało, ale jeszcze raz powiem, były rzeczowe, a co najważniejsze nie złośliwe. Wręcz coś przeciwnego, były życzliwe i troskliwe, a to dla początkujących tutaj, wiele znaczy.

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Komentator Listopada

Post#12 » 13 gru 2014, o 20:28

Głosowanie będzie możliwe jeszcze przez tylko dwa dni! :) Kto jeszcze nie zdążył wypełnić ankiety, niech się lepiej pospieszy! :)
where does everybody go when they go?

InfraRedSubZeral
Użytkownik zbanowany

Komentator Listopada

Post#13 » 15 gru 2014, o 14:19

Mirek13 :)
________
Ludzie są stworzeni do tego, by pożądać

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Komentator Listopada

Post#14 » 16 gru 2014, o 22:08

Z przyjemnością pragnę ogłosić, iż Komentatorem Listopada została agathas! Gratulacje. :)

Jednocześnie ośmielę się stwierdzić, że nowy system głosowania chyba się sprawdza, gdyż zostało oddane o wiele więcej głosów niż zazwyczaj, przez co wyniki są, przynajmniej w moim mniemaniu, bardziej sprawiedliwe. :)
Jeszcze raz gratulacje dla agathas i do zobaczenia w przyszłym roku! ;)

InfraRedSubZeral
Użytkownik zbanowany

Komentator Listopada

Post#15 » 17 gru 2014, o 13:19

whatsername pisze:Z przyjemnością pragnę ogłosić, iż Komentatorem Listopada została agathas! Gratulacje. :)

Ona? Dlaczego? Moim zdaniem, niezbyt jej komentowanie idzie. Choć pisze sporo. Ale głównym kryterium powinna być chyba przecież jakość.
________

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Post#16 » 17 gru 2014, o 13:32

No błagam, odrobinę klasy! Pokory może również, hm? Agathas została Komentatorem Miesiąca, ponieważ zwyciężyła w głosowaniu. A głosowali na nią użytkownicy tego forum. Zasady zostały jasno określone, zatem komentarze takie jak Twój są po prostu nie na miejscu i świadczą o braku ogłady. Oczywiście, można wyrażać frustrację z powodu tego, że nie zadowala nas poziom komentarzy danego użytkownika czy też ogólnie na Artefaktach, ale nie w taki sposób i nie w tym miejscu.
Pozdrawiam i zapraszam do głosowania w styczniu.

InfraRedSubZeral
Użytkownik zbanowany

Post#17 » 17 gru 2014, o 13:53

whatsername pisze:No błagam, odrobinę klasy!

Co ma klasa współnego z osobistą opinią obywatela?

Pokory może również, hm?

Pokory zdecydowanie nie, bo zawiera w sobie element uległości. Ale skromność, owszem. Tej podobno mi nie brak.

Agathas została Komentatorem Miesiąca, ponieważ zwyciężyła w głosowaniu.

No widzę.

A głosowali na nią użytkownicy tego forum.

Fragment komentarza usunięty ze względu na naruszenie regulaminu.
~w.

Moim zdaniem dobrym komentatorem jest m.in. MIREK13.

Zasady zostały jasno określone, zatem komentarze takie jak Twój są po prostu nie na miejscu i świadczą o braku ogłady.

Czy jest gdzieś napisane, że nie można wyrazić swojej opinii, po głosowaniu?

Oczywiście, można wyrażać frustrację z powodu tego, że nie zadowala nas poziom komentarzy danego użytkownika czy też ogólnie na Artefaktach, ale nie w taki sposób i nie w tym miejscu.

Gdzie, w takim razie?

Pozdrawiam i zapraszam do głosowania w styczniu.

Inshallah.
________

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Post#18 » 17 gru 2014, o 13:54

Niestety, Infra, bardzo mi przykro, ale właśnie zarobiłeś ostrzeżenie i tym razem napiszę to publicznie, by każdy wiedział, że wszystko ma swoje granice. Kultury nikogo uczyć nie zamierzamy, gdyż wychodzimy z założenia, iż ludzie przychodzący na forum literackie już trochę tej kultury liźnęli. O, my naiwni.
Bardzo proszę ugryźć się w język przy następnej wypowiedzi i jeżeli masz mi coś do powiedzenia, zapraszam na pw.

galeczka
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#19 » 17 gru 2014, o 16:43

BRAWO!!!

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#20 » 18 gru 2014, o 18:29

whatsername pisze:Jednocześnie ośmielę się stwierdzić, że nowy system głosowania chyba się sprawdza, gdyż zostało oddane o wiele więcej głosów niż zazwyczaj, przez co wyniki są, przynajmniej w moim mniemaniu, bardziej sprawiedliwe.

Nowy system sprawdza się rewelacyjnie!!!

Oklaski dla tego, kto to wymyślił!

P.S. Oczywiście dziękuję tym, którzy na mnie zagłosowali i pozdrawiam tych, którzy głosowali na swoich faworytów.
Ahoj!

Wróć do „Komentator Miesiąca”