Komentator Grudnia 2014

Wybory najlepszych Komentatorów.

Kto powinien zostać Komentatorem Grudnia?

Czas głosowania minął 15 sty 2015, o 15:05

a_cappella
2
7%
Aesnir
0
Brak głosów
agathas
1
3%
Agnieszka43
0
Brak głosów
bartoszgomola
0
Brak głosów
beton1999
0
Brak głosów
Camenne
2
7%
Circe
0
Brak głosów
damakarro
1
3%
Echolalia
4
13%
Elvellon
0
Brak głosów
Gorgiasz
5
17%
InfraRedSubZeral
0
Brak głosów
John Drake
0
Brak głosów
Karolina96
0
Brak głosów
Krystian
0
Brak głosów
Lira
3
10%
Malinche
0
Brak głosów
Mglisty wilk
0
Brak głosów
mirek13
10
33%
paulala
0
Brak głosów
PolyLuiza
0
Brak głosów
RebelMac
0
Brak głosów
Sanne
0
Brak głosów
Tardis
1
3%
whatsername
1
3%

Liczba głosów: 30

Awatar użytkownika
Gorgiasz
Zdobywca Artefaktu 2014 i Autor Lata 2018

Komentator Grudnia 2014

Post#21 » 16 sty 2015, o 18:38

Gratulacje Mirku!!!

No to świętujemy!

Oficjalnie:
Obrazek

i nieoficjalnie:
Obrazek

Stocado
lekki sztylet
lekki sztylet

Komentator Grudnia 2014

Post#22 » 16 sty 2015, o 18:39

Gratulacje, Mirek! :D
"A WIĘC NAGOŚĆ TO TYLKO ZAGINIONE MIASTO…"

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Komentator Grudnia 2014

Post#23 » 16 sty 2015, o 19:17

Moim zdaniem Echolalia w ogóle nie została doceniona. 18 grudnia sam mirek13 skomplementował jej wkład w komentarze. W styczniu, owszem, bardzo się rozwinął, ale nie w grudniu, ale to tylko moja opinia. W lutym chętnie zagłosuję na mirka13 za jego komentarze ze stycznia.

uważam, że głosowanie 15 - 15 jest raczej mylące.

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Komentator Grudnia 2014

Post#24 » 16 sty 2015, o 19:22

Ankiety zostają zamieszczone dokładnie pierwszego dnia po końcu miesiąca, którego dotyczy głosowanie, czasami dzień później - tak czy siak, pamięć jest wtedy jeszcze całkiem świeża. ;) Długość trwania ankiety jest ukłonem w stronę osób, które nie wchodzą na Artefakty codziennie czy nawet co trzeci dzień, tylko troszkę rzadziej i potrzebują czasu, by nadrobić zaległości. Nazwa plebiscytu dokładnie pokazuje, jaki okres nas interesuje, więc naprawdę nie rozumiem, w czym problem.
where does everybody go when they go?

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Komentator Grudnia 2014

Post#25 » 16 sty 2015, o 19:32

whatsername pisze: tak czy siak, pamięć jest wtedy jeszcze całkiem świeża.

Czy ja wiem, czy taka świeża. Mam wątpliwości.

whatsername pisze:Długość trwania ankiety jest ukłonem w stronę osób, które nie wchodzą na Artefakty codziennie

No i dobrze, rozumiem, bardzo dobry pomysł.

whatsername pisze:tylko troszkę rzadziej i potrzebują czasu, by nadrobić zaległości.

Wątpię, że osoba, która zaglądnie 10, aż tak dokładnie nadrabia zaległości, czy czasem nie sugeruje się komentarzami aktualnymi.

whatsername pisze:Nazwa plebiscytu dokładnie pokazuje,

niby pokazuje, ale nie jestem przekonana.

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Komentator Grudnia 2014

Post#26 » 16 sty 2015, o 19:39

Zapytam więc wprost, jakie rozwiązanie proponujesz, agathas? Z chęcią wysłucham Twojego pomysłu. Jak przekonać Cię, by głosowanie na Komentatora Grudnia odbywało się po upływie grudnia, gdyż w trakcie to trochę bez sensu? Agathas, naprawdę bardzo mi przykro, że pierwszy stycznia to dla Ciebie zbyt późno, by utworzyć ankietę na Komentatora Grudnia, ale wydaje mi się, że chyba zbyt poważnie podchodzisz do tego plebiscytu. Nagrodami w nim są:
- złote gacie,
- pietruszka,
- uścisk dłoni prezesa,
więc o co, kurczę, się tu spinać?

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Komentator Grudnia 2014

Post#27 » 16 sty 2015, o 19:45

Pinam? EEE, tam. To, że sobie dyskutuję, to zaraz spinam?
Wydaje mi się, że wcześniej głosowaliście jakoś pod koniec miesiąca i jakoś to mi pasowała, wydawało się logiczne, a teraz średnio mi pasuje. i to tyle.

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Komentator Grudnia 2014

Post#28 » 16 sty 2015, o 19:54

Tak, wcześniej wątki były zakładane różnie, w połowie miesiąca, tydzień przed jego końcem, w ostatnich dniach, ale najwięcej głosów oddawano dopiero dzień przed ogłoszeniem wyników, dwa dni przed. I nie miało się pełnego obrazu danego miesiąca. I, co ważne, głosów było niekiedy dwa, trzy - teraz mamy trzydzieści. Można wrócić do poprzednich wątków i sobie to sprawdzić. Obecnie wyniki są bardziej miarodajne i, jak już wspominałam, ankiety są umieszczane pierwszego dnia następnego miesiąca, więc w zupełności można głosować na świeżo.

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Komentator Grudnia 2014

Post#29 » 16 sty 2015, o 21:07

agathas pisze:Moim zdaniem Echolalia w ogóle nie została doceniona. 18 grudnia sam mirek13 skomplementował jej wkład w komentarze

Eee...? To raczej było ironiczne podsumowanie mojego (właściwie niepotrzebnego) rozbierania wiersza na czynniki pierwsze :D

Gratulacje, Mirku.

Circe
lekki sztylet
lekki sztylet

Komentator Grudnia 2014

Post#30 » 16 sty 2015, o 23:47

W mojej opinii trochę nie na miejscu jest podważanie czyjegoś miejsca w konkursie. Jest sprawiedliwe głosowanie w którym każdy może wziąć udział i najwyraźniej większość osób ma odmienne zdanie do Ciebie, należy to uszanować. Nie zawsze wygrywa faworyt, takie są zasady głosowania.
No i gratulacje zwycięzcy. :)
Problem with that world is that intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence...
Charles Bukowski

Wróć do „Komentator Miesiąca”