Komentator Grudnia 2014

Wybory najlepszych Komentatorów.

Kto powinien zostać Komentatorem Grudnia?

Czas głosowania minął 15 sty 2015, o 15:05

a_cappella
2
7%
Aesnir
0
Brak głosów
agathas
1
3%
Agnieszka43
0
Brak głosów
bartoszgomola
0
Brak głosów
beton1999
0
Brak głosów
Camenne
2
7%
Circe
0
Brak głosów
damakarro
1
3%
Echolalia
4
13%
Elvellon
0
Brak głosów
Gorgiasz
5
17%
InfraRedSubZeral
0
Brak głosów
John Drake
0
Brak głosów
Karolina96
0
Brak głosów
Krystian
0
Brak głosów
Lira
3
10%
Malinche
0
Brak głosów
Mglisty wilk
0
Brak głosów
mirek13
10
33%
paulala
0
Brak głosów
PolyLuiza
0
Brak głosów
RebelMac
0
Brak głosów
Sanne
0
Brak głosów
Tardis
1
3%
whatsername
1
3%

Liczba głosów: 30

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Komentator Grudnia 2014

Post#31 » 3 years temu (17 sty 2015, o 06:29)

Przecież się nie ciskam i jak najbardziej szanuję, chociaż głosowałam na kogoś innego. I doskonale wiem, że nie zawsze wygrywa faworyt, co? już nic nie można powiedzieć? przecież nikogo nie bluzgam i na nikogo się nie drę, żeby zmienić wynik głosowania. w zeszłym miesiącu Infra nie podobało się, że wygrałam i ok. czy ja miałam mu to za złe? nie. Ma prawo. i ja też mam prawo wypowiedzieć swoje zdanie. Każdy ma swoje zdanie, a ja mam takie, chociaż lubię komentarze mirka13.

mirek13

Komentator Grudnia 2014

Post#32 » 3 years temu (17 sty 2015, o 19:09)

Dzięki prywatnym kontaktom dowiedziałem się, że przypadł mi zaszczyt posiadania tytułu komentatora miesiąca. Uprzejmie forumowiczom dziękuję, bo nie czuję się ludziem kompetentnym do udzielania porad fachowych. Reaguję w komentarzach emocjonalnie i emocjonalne wrażenia z lektur przekazuję. A że u mnie co w myślach to szybko na języku to są one czasami krwiste jak amerykańskie befsztyki. W związku z powyższym odnalazłem i prześledziłem stosowny dział. Trochę jestem zdegustowany, trochę zażenowany. Za dużo emocji wzbudziła w sumie tylko zabawa. No, ale dzięki, chociaż ten tytuł nakłada na mój niewyparzony język ciężkie kajdany. Hej.

Wróć do „Komentator Miesiąca”