Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Komentator Kwietnia 2015

Wybory najlepszych Komentatorów.

Kto powinien zostać Komentatorem Kwietnia?

Czas głosowania minął 1 cze 2015, o 11:51

Maskym
0
Brak głosów
Gorgiasz
3
21%
agathas
3
21%
ŁK
0
Brak głosów
Evelyn
0
Brak głosów
Daniper_Know
0
Brak głosów
Deneve
1
7%
szczepantrzeszcz
5
36%
Szkatuła
0
Brak głosów
Camenne
0
Brak głosów
Kosteczek
0
Brak głosów
mirek13
1
7%
Tardis
0
Brak głosów
cytra
0
Brak głosów
wojbik
1
7%

Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Komentator Kwietnia 2015

Post#1 » 24 maja 2015, o 11:51

Wybaczcie ogromną zwłokę! Żeby naszej comiesięcznej tradycji stało się zadość, ogłaszamy głosowanie na Komentatora Kwietnia, choć już maj się kończy - z tego względu zmodyfikujemy jednorazowo formułę głosowania, by nie wypaść całkiem z harmonogramu.
Głosowanie potrwa krócej, bo do 1 czerwca, natomiast zwycięzca będzie cieszyć się tytułem przez cały czerwiec - czyli przez pewien okres czasu będzie dwóch Komentatorów, kwietniowy i majowy, ale liczymy, że nie pokłócą się o berło ;))

Tradycyjnie można oddać głos na 3 kandydatów. Jeżeli waszego faworyta nie ma na liście, można na niego zagłosować w poście lub przez pw.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Camenne

Komentator Kwietnia 2015

Post#2 » 4 cze 2015, o 20:10

Wynik głosowania nie powinien nikogo dziwić - Komentatorem Kwietnia zostaje szczepantrzeszcz! Dziękujemy za oddane głosy, a nowemu Zielonemu gratuluję i życzę weny :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Gorgiasz
Zdobywca Artefaktu 2014 i Autor Miesiąca

Komentator Kwietnia 2015

Post#3 » 4 cze 2015, o 20:56

Gratuluję Szczepanie! Obrazek

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Komentator Kwietnia 2015

Post#4 » 5 cze 2015, o 12:25

Szczepanek był moim faworytem, tak więc bardzo się cieszę!
P.S. jak miło, że ktoś oddał na mnie głos.

szczepantrzeszcz
Autor miesiąca

Komentator Kwietnia 2015

Post#5 » 8 cze 2015, o 21:41

O'rety. Wracam z wedrówki zielonej-szalonej, a na forum "szczepantrzeszcz" również wyświetla się na zielono.

Dziękuję od serca.

Najbardziej dziękuję tym, którzy odnieśli się do moich komentarzy. Chociaż może na pierwszy rzut oka tego nie widać, artefaktowa wymiana myśli wiele daje, mam cichą nadzieję, że nie tylko mnie. Przyjemnie jest poczytać - przyjemnie coś napisać. Nie mogę obiecać, że zawsze tak będzie - szkoda - ale to podatki są wieczne na tym świecie... chciałoby się wierzyć, że coś jeszcze, prawda? ;))

Wróć do „Komentator Miesiąca”