Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Komentator Maja 2015

Wybory najlepszych Komentatorów.

Kto powinien zostać Komentatorem Maja?

Czas głosowania minął 21 cze 2015, o 20:22

agathas
2
29%
szczepantrzeszcz
5
71%

Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Komentator Maja 2015

Post#1 » 5 cze 2015, o 22:40

Choć ostatnia edycja KM została dopiero co zakończona, czas wrócić do comiesięcznego grafiku i razem z początkiem miesiąca rozpocząć głosowanie.
Tradycyjnie głosować można na trzy osoby, a sama ankieta otwarta jest do 15 dnia miesiąca. Jeżeli czyjś faworyt nie został umieszczony na liście, można oddać na niego głos w komentarzu pod tym postem.
Zwycięzca otrzyma zieloną rangę na miesiąc i będzie zwolniony z konieczności przestrzegania zasady trzech dni.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Komentator Maja 2015

Post#2 » 8 cze 2015, o 08:15

Dobra, napiszę posta, żeby każdy widział wątek, bo może leniuszkom nie chce się szukać.

Awatar użytkownika
Camenne

Komentator Maja 2015

Post#3 » 11 cze 2015, o 14:16

Również przypominam, tym bardziej, że obecnie mamy remis ;))
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Kosteczek
runiczny rapier
runiczny rapier

Komentator Maja 2015

Post#4 » 11 cze 2015, o 19:32

Czuję się poszkodowany, myślę, że miałem duże szanse na wygraną, a mnie nie uwzględniliście nawet. Nara piątka.
The words of the prophets are written on the subway walls.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Komentator Maja 2015

Post#5 » 11 cze 2015, o 19:39

Teraz sobie przypomniałam, że oddałam swój głos na Misiu i bardzo mnie to rozbawiło w obecnej sytuacji.

Awatar użytkownika
Camenne

Komentator Maja 2015

Post#6 » 19 cze 2015, o 15:41

Pora na dogrywkę ;)) Jako że mamy remis, u góry znajdziecie nową ankietę. Głosy można oddawać do niedzieli!

NinehnElizabeth
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Komentator Maja 2015

Post#7 » 20 cze 2015, o 18:56

Dlaczego nikt nie chce w tych czasach głosować? I po co komu ta demokracja? ;d
"Today is a beautiful sun and my cat likes to chase little, red balls." ~Mr. Sun

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Komentator Maja 2015

Post#8 » 20 cze 2015, o 19:01

Jak to nikt? Przecież siedem głosów zostało oddanych.

NinehnElizabeth
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Komentator Maja 2015

Post#9 » 21 cze 2015, o 21:31

Siedem, na bardzo wielu.
"Today is a beautiful sun and my cat likes to chase little, red balls." ~Mr. Sun

Awatar użytkownika
Camenne

Komentator Maja 2015

Post#10 » 21 cze 2015, o 22:59

Komentatorem pozostaje szczepantrzeszcz! Gratuluję ;))

Wróć do „Komentator Miesiąca”