Artefakty na facebooku

Zbiór regulaminów i zasad panujących na forum Artefakty oraz tematy organizacyjne.
Mań
gladius tytanów
gladius tytanów

Artefakty na facebooku

Post#11 » 21 kwie 2013, o 22:23

To niegłupie, a może być całkiem zabawne, o ile byłby to poradnik z humorystycznym i luźnym podejściem.

Awatar użytkownika
i_am
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Artefakty na facebooku

Post#12 » 22 kwie 2013, o 21:50

No tak, raczej tylko takie coś by się przyjęło. Z drugiej strony, żeby coś tam jednak wnosiło.
I potser no seré el teu amic,
ni tindré res a veure amb si ets o no ets feliç.

NowaEra
scyzoryk
scyzoryk

Artefakty na facebooku

Post#13 » 23 kwie 2013, o 22:12

Jestem za. Porady byłyby fajne. Albo np. miejsca, gdzie w danym mieście Polski są spotkania autorskie. Np. Jakub Ćwiek, ATH, sobota, godzina ta a ta, Bielsko-Biała.

Regina
scyzoryk
scyzoryk

Artefakty na facebooku

Post#14 » 30 kwie 2013, o 22:03

Polubiłam jako ja i dodałam też do ulubionych na funpage'u mojego bloga, byłoby miło, gdyby ktoś tam to odwzajemnił, bo chce się przylansować. https://www.facebook.com/k273.blog?ref=hl tak jakby co :)

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Artefakty na facebooku

Post#15 » 2 kwie 2014, o 19:09

Zachęcamy więc do lubienia i udostępniania treści fanpage'u, wiadomo, że im więcej osób je "rozprzestrzenia", tym więcej nowych osób dowie się o forum :)
https://www.facebook.com/ForumArtefakty
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Camenne

Artefakty na facebooku

Post#16 » 7 maja 2014, o 09:37

Temat o "polecankach" został przeniesiony <<<tutaj - wątek "Propozycje">>>
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

noxadus
scyzoryk
scyzoryk

Artefakty na facebooku

Post#17 » 20 sty 2016, o 00:03

Trochę późno, ale jestem 551! ;)
Dziękuję za czytanie!
~Noxadus
http://www.facebook.com/Noxadus
The light needs to get to you, the darkness... it's just there..

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Artefakty na facebooku

Post#18 » 20 lut 2016, o 13:27

Czy ten facebook jeszcze funkcjonuje?
Może zrobić tak, że ten, kto zostanie komentatorem miesiąca, wybierze swój tekst na facebooka?

Awatar użytkownika
Camenne

Artefakty na facebooku

Post#19 » 20 lut 2016, o 13:34

Funkcjonuje, choć ostatnio dość niemrawo ;) Niemniej planujemy przywrócić go do funkcjonalności.
Nie mam nic przeciwko, a nawet jestem za, to byłby miły dodatek do KM.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Artefakty na facebooku

Post#20 » 20 lut 2016, o 13:40

Jak miło, że spodobał Ci się mój pomysł.
A tak walnęłam z głupia franc, ale myślę, że jeżeli dodamy taki "prezencik" do KM, to może i facebook troszkę ruszy.
Nauczyłam się już, że kijem Wisły się nie zawrócisz, ale może warto spróbować.

Wróć do „Organizacja”