Rangi

Zbiór regulaminów i zasad panujących na forum Artefakty oraz tematy organizacyjne.
agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Rangi

Post#41 » 16 wrz 2015, o 13:13

Skoro na razie zostajemy przy rangach broni białej, to może warto zajrzeć na wikipedię i tam poszukać ciekawszych pomysłów?

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Rangi

Post#42 » 16 wrz 2015, o 19:01

Po lewej nazwa, po prawej minimalna liczba postów:

scyzoryk 0
lekki sztylet 51
zaczarowane ostrze 151
zaklęty miecz 251
runiczny rapier 401
magiczna kosa 551
świetlista lanca mrozu 701
gladius tytanów 951
Furia Pustyni 1301
Ostrze Armageddonu 1801
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Rangi

Post#43 » 28 wrz 2015, o 10:29

Och nie, gdzież podział się mój sztylet!

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Rangi

Post#44 » 28 wrz 2015, o 19:52

Mnie też brakuje sztyletu skrytobójcy.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Rangi

Post#45 » 3 kwie 2016, o 06:27

CZY OSTRZE ARMAGEDONU MOŻE MIEĆ JAKIŚ INNY KOLOR???

zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Rangi

Post#46 » 4 kwie 2016, o 00:33

agathas pisze:CZY OSTRZE ARMAGEDONU MOŻE MIEĆ JAKIŚ INNY KOLOR???

Niegłupi pomysł. Jakieś specjalne życzenia co do barwy?

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Rangi

Post#47 » 4 kwie 2016, o 15:44

Najbardziej lubię fioletowy. :D :D :D

Jakiś odcień zielonego, pomarańczowego?

Awatar użytkownika
Camenne

Rangi

Post#48 » 14 kwie 2016, o 21:20

Świeżutkie rangi:

Księżycowe Ostrze - od 2001 postów
Nocny Tancerz - od 2201 postów
Trójząb Neptuna - od 2501 postów
Oko Smoka - od 3001 postów
Niszczyciel Światów - od 3501 postów
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Rangi

Post#49 » 14 kwie 2016, o 22:11

Fajniutko

Mozets
lekki sztylet
lekki sztylet

Rangi

Post#50 » 29 wrz 2018, o 09:06

Jasny Gwint! Ale niechcący namieszałem na forum. Camenne - dziękuję za podanie wykazu stopni - rang portalowych. Dla mnie dowcipnisia są one bardzo miłe sercu. Dowcipne i z pewnych względów bliskie mojemu zawodowi wyuczonemu. Może dlatego tak chętnie "popłynąłem" i zanurzyłem się w "tymat" jak mówią brygadziści w fabrykach i na budowie . Mój post nie zmierzał do ich usuwania ( nazw rang) , zmiany - a jedynie do " pogadania". Wywołałem nieświadomie istny huragan "Artefakt" o prędkości wiatru 300 km/h. I oko cyklonu porywające czołgi Abrams ( i ruskie Josiph Stalin 2) i przenoszące je na odległość 1000 km. Camenne ujęła mnie za serce swoim kobiecym taktem i wdziękiem w komentarzach i jednocześnie spokojnymi, wyważonymi odpowiedziami. Rzadko spotykanymi na wszystkich portalach. Wszędzie króluje łapanie za bejsbol, naciskanie na klakson i gaz i sielskie: "k...a !!! jak jedziesz???!!!" A tu - jaki miły nastrój studzący krwiożercze zapały i chęć bitwy zapędy młodych gniewnych i muskularnych ( chodzi o muskuły szczęk) sympatycznych rogatych byczków portalowych.
Ja nadałem sobie sam nieoficjalny wyróżnik "Mozets karabela ze starego resora samochodowego".

Wróć do „Organizacja”