Rangi

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
Awatar użytkownika
MartinEden
lekki sztylet
lekki sztylet

Rangi

Post#11 » 8 sty 2015, o 10:45

InfraRedSubZeral pisze:Nie podoba mi się taka metoda motywowania. Ważna jest jakość, a nie ilość. Przy okazji; czy "śmierdząca laga" to penis lub innymi słowy, niedomyty fiut?

Czy "pachnąca laga orka" brzmiałoby dla Ciebie bardziej przyjemnie i zachęcająco? Mam jakieś takie dziwne przeczucie . :D

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Re: Rangi

Post#12 » 8 sty 2015, o 18:01

InfraRedSubZeral pisze: Przy okazji; czy "śmierdząca laga" to penis lub innymi słowy, niedomyty fiut?

Nie. Bardzo dziwi mnie takie skojarzenie.
Nazwy rang to typowe quasi-rpgowskie nazwy broni, takie ustalono na początku istnienia forum i takie zostały. Nie ma tu miejsca na fallusy.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

InfraRedSubZeral
Użytkownik zbanowany

Re: Rangi

Post#13 » 9 sty 2015, o 11:47

MartinEden pisze:Czy "pachnąca laga orka" brzmiałoby dla Ciebie bardziej przyjemnie i zachęcająco? Mam jakieś takie dziwne przeczucie . :D

Nie. Lepiej brzmiałby, hmm.... np. zaostrzona żerdź.

Nie. Bardzo dziwi mnie takie skojarzenie.

Rozumiem.

Nazwy rang to typowe quasi-rpgowskie nazwy broni, takie ustalono na początku istnienia forum i takie zostały. Nie ma tu miejsca na fallusy.

Aha.
________
Ludzie są stworzeni do tego, by pożądać

Circe
lekki sztylet
lekki sztylet

Rangi

Post#14 » 9 sty 2015, o 16:33

Nie podoba mi się taka metoda motywowania. Ważna jest jakość, a nie ilość.

Oooj zazwyczaj fora liczą się tylko z ilością (no czasami dochodzi do tego szczypta jakości). Niestety żyjemy w czasach, gdzie ilość zdecydowanie przebija jakość. Ktoś napisze 1000 postów i dostanie lepszą rangę, a co za tym idzie też rangi specjalne - najlepszy komentator, komentator roku itp itd, kompletnie nie zważając na to, czy te posty były użyteczne i wartościowe. :> Tak już jest, tego nie zmienisz.
Jest to bardziej praktyczne, ponieważ jakość ciężko zmierzyć (no może nie tak ciężko, ale na pewno wymaga to odrobiny wysiłku). Poza tym otrzymywanie rang za jakość kończyłoby się pewnie płaczem w stylu "dlaczego on a nie ja".
Poza tym co Ci daje ranga? Ładnie wygląda? Osobiście nie zwracam uwagi na takie rzeczy, wolę aby moje posty były pomocne lub chociaż przemyślane, niż takie puste pitu pitu czy słodzenie komu popadnie. :>
Problem with that world is that intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence...
Charles Bukowski

Elvellon
Relikt przeszłości

Rangi

Post#15 » 10 sty 2015, o 00:38

W sumie to chyba pierwsza negatywna uwaga dotycząca rang odkąd pamiętam. Nie wpadłem na pomysł żeby skojarzyć lagę orka z penisem ale pomysł jak najbardziej mi się podoba ;).
Zło i niedobro.

InfraRedSubZeral
Użytkownik zbanowany

Rangi

Post#16 » 10 sty 2015, o 12:29

Circe pisze:Oooj zazwyczaj fora liczą się tylko z ilością

Owszem, często.

(no czasami dochodzi do tego szczypta jakości).

Oby jak najczęściej.

Niestety żyjemy w czasach, gdzie ilość zdecydowanie przebija jakość. Ktoś napisze 1000 postów i dostanie lepszą rangę, a co za tym idzie też rangi specjalne - najlepszy komentator, komentator roku itp itd, kompletnie nie zważając na to, czy te posty były użyteczne i wartościowe. :> Tak już jest, tego nie zmienisz.

Masz rację. Ale napisać coś zawsze można. I porozmawiać o zjawisku. Poza tym, nie wiem, czy zauważyłaś, ale w tym miesiącu tytuł komentatora miesiąca wygrał mirek13, moim zdaniem, zasłużenie.

Jest to bardziej praktyczne, ponieważ jakość ciężko zmierzyć (no może nie tak ciężko, ale na pewno wymaga to odrobiny wysiłku).

Zaiste wymaga. Ale, z jakością jest tak, że ją po prostu widać. Wystarczy poczytać.

Poza tym otrzymywanie rang za jakość kończyłoby się pewnie płaczem w stylu "dlaczego on a nie ja".

Rangi za jakość? Zdecydowanie nie. To by się nie sprawdziło.

Poza tym co Ci daje ranga? Ładnie wygląda?

Tak. No chyba, że to "śmierdząca laga orka".

Osobiście nie zwracam uwagi na takie rzeczy, wolę aby moje posty były pomocne lub chociaż przemyślane, niż takie puste pitu pitu czy słodzenie komu popadnie. :>

Ja jestem estetą-obsesjonatem i uwagę na to zwracam. Razi mnie ta laga u Ciebie. Szczególnie, że interesująco piszesz.
________

Circe
lekki sztylet
lekki sztylet

Rangi

Post#17 » 12 sty 2015, o 16:17

w tym miesiącu tytuł komentatora miesiąca wygrał mirek13, moim zdaniem, zasłużenie.

Ja nigdzie nie napisałam, że osoba z takim tytułem pewnie na niego nie zasłużyła. Zdarzają się przypadki, że ktoś komentuje często ale także z głową. :) Chociaż skłaniam się ku stwierdzeniu, że jest ich zdecydowanie mniej. :D

Ja jestem estetą-obsesjonatem i uwagę na to zwracam. Razi mnie ta laga u Ciebie. Szczególnie, że interesująco piszesz.

Heh, dziękuję ;) Ale ja się nauczyłam pomijać te drobne ozdóbki przy profilach. Przez wiele lat miałam pod sobą rangi z serii "administrator", "stwórca" i co nam tylko wpadło do głowy, ale prawda jest taka, że reprezentują nas nasze posty i zachowanie, nie dopiski pod loginem. <ok>
Możesz być mesjaszem forum z nazwy a i tak każdy mądrzejszy będzie miał o Tobie wyrobione zdanie na podstawie publikowanych komentarzy i tekstów.
Problem with that world is that intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence...
Charles Bukowski

InfraRedSubZeral
Użytkownik zbanowany

Rangi

Post#18 » 13 sty 2015, o 12:05

Circe pisze:Heh, dziękuję ;) Ale ja się nauczyłam pomijać te drobne ozdóbki przy profilach. Przez wiele lat miałam pod sobą rangi z serii "administrator", "stwórca" i co nam tylko wpadło do głowy, ale prawda jest taka, że reprezentują nas nasze posty i zachowanie, nie dopiski pod loginem. <ok>
Możesz być mesjaszem forum z nazwy a i tak każdy mądrzejszy będzie miał o Tobie wyrobione zdanie na podstawie publikowanych komentarzy i tekstów.

Chodzi mi raczej o efekt negatywny. I pewnego rodzaju estetykę. "Laga" zdecydowanie nie pasuje do kotka w Twoim avatarze ;)
________

Awatar użytkownika
Camenne

Rangi

Post#19 » 8 wrz 2015, o 13:05

Odświeżam temat rang ze względu na nieszczęsną lagę orka, która obecnie jest roboczo przemianowana na scyzoryk. Pomyślałam, że w gruncie rzeczy można by zmienić wszystkie rangi i zrezygnować z tych rpg-owych pozostałości (bo w sumie nijak się mają do forum literackiego). Domyślnie rang powinno być 10. Ktoś ma jakieś pomysły? ;))
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

Rangi

Post#20 » 8 wrz 2015, o 14:28

A może nazwy przyborów do pisania? Ta pierwsza to mógłby być wypisany długopis, czy czy coś; a ta najwyższa to złote pióro.

PS. Jakby podłapało to niech ktoś mądrzejszy wymyśli resztę rang. :P
"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany"
Carlos Ruiz Zafón

Nie lubię językowego nazizmu. Życie jest po to, żeby uczyć się na błędach.

Wróć do „O Artefaktach”