Rangi

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Rangi

Post#21 » 8 wrz 2015, o 14:30

Też o tym myślałam, ale w sumie to taki standard na forach literackich :D Dumam nad czymś mniej oczywistym, ale na razie zero pomysłów.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Daniel
lekki sztylet
lekki sztylet

Rangi

Post#22 » 8 wrz 2015, o 14:33

A może stopnie wojskowe wymieszane z jakimiś terminami literackimi? :D
"Nigdy nikomu nie ufaj, Danielu, a tym bardziej ludziom, których podziwiasz. Bo nie kto inny, a właśnie oni zadadzą ci najboleśniejsze rany"
Carlos Ruiz Zafón

Nie lubię językowego nazizmu. Życie jest po to, żeby uczyć się na błędach.

Awatar użytkownika
Camenne

Rangi

Post#23 » 8 wrz 2015, o 14:50

Hm, to jest jakiś trop. "Szeregowy grafoman", "Kapral gryzipiórek", "Sierżant pismak", "Chorąży gryzmoła", "Porucznik bajkopisarz"... skończyły mi się pomysły na podporucznika, kapitana, majora, pułkownika i generała :D

Cóż, jest jeszcze opcja prostsza - zrezygnujemy z systemu rang co X postów i postawimy na rangi bardziej funkcyjne, typu nowy użytkownik (nowa dusza forumowa), użytkownik, aktywnie udzielający się (dla osób, które rzeczywiście są bardzo aktywne), moderator etc. etc. Mi osobiście jest to obojętne. Śmiało wypowiadajcie się, który system wolicie ;)) Może nawet założę ankietę, by ułatwić wybór, ale na razie poczekajmy na jakikolwiek odzew.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Rangi

Post#24 » 8 wrz 2015, o 20:22

Camenne, Ty moja bratnia duszo!!!
Ja właśnie też pomyślałam o tych stopniach :mrgreen:
Ostatnio non stop oglądam "ALLO ALLO", a tam co chwilę zwracają się do siebie odpowiednią rangą.
Zanim przeczytałam Twojego posta, miałam zaproponować, żebyś zamieniła tego scyzoryka na szeregowca.
Mnie jak najbardziej podobają się rangi wojskowe, chociaż jakoś nie widzę się w randze "generała" O.o
Tak czy siak, nie przeszkadzają mi obecne rangi.
Też byłam kiedyś "śmierdzącą lagą orka", jakoś tak pałam żądzą sprawiedliwości.

Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Rangi

Post#25 » 9 wrz 2015, o 10:46

Ja egoistycznie powiem, że uwielbiam być sztyletem skrytobójcy!
Obecne rangi lubię, wizja Daniela także całkiem interesująca. Za to pomysł z "użytkownikiem", "moderatorem" itd bardzo, bardzo słaby.

Awatar użytkownika
Camenne

Rangi

Post#26 » 9 wrz 2015, o 12:55

Prawda, niektóre obecne rangi są cudne :D Nic nie przebije furii pustyni.

Swoją drogą, chciałabym wyróżnić rangą osoby dużo i świetnie komentujące - "weteran słowa" wpasowywałby się świetnie w ewentualną militarną stylistykę rang ;)) Byłaby to jednak ranga nie na zasadzie pustego tytułu, ale coś na kształt roli funkcyjnej na forum, swoistego opiekuna działów Prozy i Poezji.

W międzyczasie podaję aktualny spis rang - liczba po lewej to minimalna liczba postów:
0 scyzoryk
51 złamany krótki miecz
151 sztylet skrytobójcy
251 zardzewiały katowski topór
401 lekki runiczny rapier
551 topór centaura
701 świetlista lanca mrozu
851 magiczna kosa
1001 Furia Pustyni
1501 Ostrze Armageddonu

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Rangi

Post#27 » 9 wrz 2015, o 19:35

Mam pomysła na pierwszą rangę: śmierdząca laga pierwszaka :lol:

Awatar użytkownika
Camenne

Rangi

Post#28 » 11 wrz 2015, o 14:04

Rozbrajająca :D Z pierwszakiem kojarzy mi się też ciężki tornisterek i dostawanie linijką po łapach, ale zdecydowanie to zły trop.

Panowie i panie, jeszcze jakieś pomysły? :D

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Rangi

Post#29 » 11 wrz 2015, o 15:19

Albo po prostu: szeregowy scyzoryk/kozik

Elvellon
Relikt przeszłości

Rangi

Post#30 » 11 wrz 2015, o 19:25

Szkoda trochę śmierdzącej lagi orka :(
Zło i niedobro.