Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Maja czeka nagroda książkowa - powieść ''W imię dziecka'' autorstwa Iana McEwana!

Obrazek

Rangi

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
Awatar użytkownika
Gorgiasz
Zdobywca Artefaktu 2014

Rangi

Post#31 » 11 wrz 2015, o 20:22

Proszę nie brać mojej uwagi specjalnie do serca, ale te rangi były powodem, że zalogowałem się na tym forum o prawie rok później, niż początkowo zamierzałem (dokładnie nie pamiętam), a i to z oporami. Przychodzę na forum literackie i mam być „na dzień dobry” czymś śmierdzącym?! No wybaczcie... A być sztyletem skrytobójcy, też żaden honor; znaczy sztyletu to nie dotyczy, ale skrytobójcy - już tak.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Rangi

Post#32 » 11 wrz 2015, o 20:59

Właśnie ze względu na, hm, "specyfikę" rang chciałabym i pewnie nie tylko ja ich zmiany ;)) Czy więc wersja militarno-literacka, tak ją nazwijmy, byłaby odpowiednia? Bo pytanie, czy taki "szeregowy grafoman" też nie budziłby niechęci, choć jest stricte żartobliwie.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Rangi

Post#33 » 11 wrz 2015, o 21:03

dla niektórych "grafoman" może być bardziej obraźliwe niż "laga".

Awatar użytkownika
Camenne

Rangi

Post#34 » 11 wrz 2015, o 21:15

Tak źle, tak niedobrze ;))
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Gorgiasz
Zdobywca Artefaktu 2014

Rangi

Post#35 » 11 wrz 2015, o 21:22

Mnie akurat „szeregowy grafoman” nie razi, ale zgodzę się, że innych może, więc lepiej nie. I przyznam, że zaproponowany wyżej, wojskowy schemat "Szeregowy grafoman", "Kapral gryzipiórek", "Sierżant pismak", "Chorąży gryzmoła", "Porucznik bajkopisarz"... również mi nie odpowiada.
Wiem, łatwo krytykować. Jeśli coś przyjdzie mi do głowy, to się odezwę.
Coś ad hoc przyszło; może pójść (delikatnie i aluzyjnie) w stronę terminologii magicznej: nowicjusz, adept, egregor, mag, wielki wtajemniczony etc. - oczywiście z przymiotnikami czy innymi dodatkami.

Elvellon
Relikt przeszłości

Rangi

Post#36 » 11 wrz 2015, o 21:27

A tam. Moim zdaniem te tytuły to za duża pierdoła żeby wywoływała takie emocje. Równie dobrze rang może nie być i wyjdzie na to samo.
Skoro już jesteśmy przy banalnym marudzeniu to wersja militarna pasuje na forum literackim pasuje jak pięść do nosa. Niech zostanie już to co jest, pomijając lagę orka (chociaż nie rozumiem czemu ludzi to boli ale cóż, są gusta i guściki).
Zło i niedobro.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Rangi

Post#37 » 11 wrz 2015, o 22:04

Ja tam lubię obecne rangi, można jedynie tą pierwszą zmienić, tylko żeby nie było samego scyzoryka, może coś w stylu: nienaostrzony scyzoryk, albo coś w tym rodzaju i ewentualnie ten sztylet...
Może: sztylet gryzipiórka.

Awatar użytkownika
Camenne

Rangi

Post#38 » 11 wrz 2015, o 22:21

Mi się propozycja "magiczna" bardzo podoba ;)) I przy okazji jest bardzo neutralna.

Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Rangi

Post#39 » 13 wrz 2015, o 00:52

Przychodzę na forum literackie i mam być „na dzień dobry” czymś śmierdzącym?!

A od kiedy to dystans i forum literackie wzajemnie się wykluczają?

Mszczuj
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Rangi

Post#40 » 14 wrz 2015, o 00:14

Mi się podoba scyzoryk, dużo bardziej, niż śmierdząca laga, która jednak kojarzy się z penisem, co by nie powiedzieć. Coś niemilitarnego też byłoby miło przeze mnie widziane. Nie przekonuje mnie pomysł rang wojskowych, sorry ale jesteśmy totalnie niezwiązani z tematyką wojskową. Równie dobrze moglibyśmy dostawać nazwy stanowisk pracowników mleczarni. Już bardziej pasowałyby rasy kotów, z tego co widzę większość użytkowników/czek to niepoprawni kociarze.

Wróć do „Organizacja”