Zachęcamy do głosowania na prozę i poezję kwietnia!

Zagłosuj na Komentatora Kwietnia!

Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Maja czeka nagroda książkowa - powieść ''W imię dziecka'' autorstwa Iana McEwana!

Obrazek

Portal Literacki Artefakty

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#1 » 12 sie 2014, o 15:13

Wszyscy wiedzą, że już niemalże rok temu do Forum Artefakty dołączył Portal, który, choć teoretycznie wygląda na samodzielny byt, współdziała z forum i uzupełnia je, przynosząc użytkownikom i czytelnikom nowe informacje ze świata literackiego niemal każdego dnia - jednak dopiero teraz się zorientowałam, że tematu o samym Portalu brakuje na forum :) Najzwyczajniej w świecie gapa ze mnie.

Na Portalu znajdziecie przede wszystkim ogłoszenia konkursów literackich, wiadomości ze świata kultury, ale także część publicystyczną - recenzje i felietony dotyczące nie tylko literatury, ale szeroko rozumianej kultury. Dodatkowo organizujemy - pod szyldem Forum Literackiego Artefakty - Ogólnopolski Konkurs Literacki Szkarłatna Litera, który zeszłorocznej zimy doczekał się pierwszej edycji i na pewno nie ostatniej.
Na pewno jeszcze wiele przed nami :D

Do naszej redakcji należą między innymi użytkownicy forum: Lira - Redaktor Naczelna - whatersname, Pryvian, Lailerosse oraz ja. Dodatkowo wciąż prowadzimy nabór do redakcji, więc też zapraszamy wszystkich chętnych.

[center]Obrazek[/center]

Temat generalnie zostawiam jako ogólny dotyczący portalu - więc jeżeli macie jakieś pytania czy wątpliwości etc., również można je tutaj zgłaszać.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Architekt
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#2 » 12 sie 2014, o 20:06

To ja zapytam w ten sposób: a co trzeba robić? :D
"Nie urodziłem się, by przeżyć swe dni w blokach. Ja chcę mieć lokal jak cała Europa" :)
https://www.facebook.com/makarykaro

Awatar użytkownika
Camenne

Post#3 » 12 sie 2014, o 21:07

A co chciałbyś robić? :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Architekt
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#4 » 12 sie 2014, o 21:26

Coś przy czym można zarobić, a się nie narobić, no i żeby dziewczyny mnie ubóstwiały i żeby fejm się zgadzał :D
"Nie urodziłem się, by przeżyć swe dni w blokach. Ja chcę mieć lokal jak cała Europa" :)
https://www.facebook.com/makarykaro

Awatar użytkownika
Camenne

Post#5 » 22 sie 2014, o 11:43

No cóż, same dopiero zbieramy na pierwsze lambo :morda:

Przede wszystkim najchętniej przywitamy w naszych zastępach autorów recenzji - jakby nie patrzeć, jest ich wśród nas najmniej. Ale jeżeli ktoś byłby chętny do wsparcia mnie w sekcji ogłoszeń konkursowych, wydarzeń literackich etc. - bardzo chętnie przyjmę pomocną łapkę :D

PS Portal od wczoraj cieszy się nowym wystrojem :D

Awatar użytkownika
Camenne

Post#6 » 31 paź 2014, o 12:47

Poszukiwany, poszukiwana! Tradycyjnie bardzo chętnie przyjmiemy do swojego grona recenzentów, ale obecnie Portalowi bardzo brakuje redaktora zajmującego się wieściami ze świata literackiego. Osoby chętne prosiłabym o kontaktowanie się przez pw.

Awatar użytkownika
Camenne

Post#7 » 2 kwie 2015, o 13:13

Poszukiwany, poszukiwana!
Tym razem, oprócz recenzentów i członków redakcji poszukujemy osób chętnych do napisania pojedynczych (lub nie) artykułów dotyczących naszego literackiego światka - przykładowo o self-publishingu czy wydawaniu przez crowdfunding i innych aktualnych, a przy tym kontrowersyjnych tematach, które dzielą piszących na zwolenników i zdecydowanych przeciwników. Niestety nasze redakcyjne siły zmalały, a jak można zaniedbywać tak istotne tematy, prawda? Poszukujemy więc chętnych do dołączenia do Sił Zbrojnych Artefaktów! :D
Ktoś, coś?

2memo
scyzoryk
scyzoryk

Post#8 » 17 lip 2015, o 11:16

Tak się zastanawiam, co mógłbym robić - oprócz pisania - aby zarobić i czuć się spełnionym. Nawet nie wiem, ile miałbym zarobić, aby stać mnie było na szczęście, które w moim wypadku wydaje się bezcenne.

Awatar użytkownika
Camenne

Post#9 » 26 sie 2015, o 13:47

Zapraszam na nasz portal http://www.artefakty.pl/ ;) Wygląd został nieco odświeżony, wpisy poukładane w odpowiedniejsze kategorie, pojawiło się kilka nowych recenzji i artykułów.

Wróć do „Organizacja”