"Wydani pisarze" i "Wydawcy" - nowe kolory nicków

Zbiór regulaminów i zasad panujących na forum Artefakty oraz tematy organizacyjne.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

"Wydani pisarze" i "Wydawcy" - nowe kolory nicków

Post#1 » 3 years temu

Jako że na forum pojawia się coraz więcej osób z różnymi osiągnięciami literackimi, w tym mających publikacje książkowe na koncie, i osoby ze środowiska wydawniczego, myślę, że warto wprowadzić rangi, które by naszych wydanych pisarzy i wydawców wyróżniała.

Rangi roboczo nazywają się "Wydani pisarze" i "Wydawcy", wyróżniają się kolejno czerwonym i pomarańczowym kolorem. Warunkiem przyznania rangi Wydany pisarz jest wydanie książki/tomiku poetyckiego, a Wydawcy - bycie redaktorem, korektorem etc. w wydawnictwie lub bycie związanym ze środowiskiem w inny sposób.
Część osób już cieszy się tytułem, ale na pewno kogoś pominęłam, więc prosiłabym o kontakt przez pw.

Wydanych i wydających zachęcam też do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami dot. publikowania i wydawania w dziale "Jak wydać książkę?"; w końcu forum ma walory edukacyjne, a myślę, że wiele osób początkujących bardzo chętnie sięgnęłoby po opinie publikujących pisarzy ;))

Podsumowując:
Osoby, które chcą należeć do grupy, muszą spełniać wymóg wydania i zgłosić się przez prywatną wiadomość.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Kosteczek
runiczny rapier
runiczny rapier

"Wydani pisarze"

Post#2 » 3 years temu

Daj mi rok. Licząc od dziś, od 21.00.
The words of the prophets are written on the subway walls.

Awatar użytkownika
Camenne

Nowy użytkowniku - daj się poznać, przywitaj się! "Wydani pisarze" i "Wydawcy" - nowe kolory nicków

Post#3 » 8 miesiące temu

Odświeżam temat ze względu na zmianę treści ogłoszenia.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „Organizacja”