Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Proza marca: Złodziej wspomnień - prolog | Poezja marca: cztery pory odpustów

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”!
Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Zmieniamy się dla was!

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
Mocium Bigos
Użytkownik zbanowany

Zmieniamy się dla was!

Post#21 » 21 sty 2017, o 18:08

Wyskakuje ciągle tak samo.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Zmieniamy się dla was!

Post#22 » 21 sty 2017, o 18:09

Pozwoliłam sobie ci to ustawić :) Po odświeżeniu będziesz miał stary styl.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Mocium Bigos
Użytkownik zbanowany

Zmieniamy się dla was!

Post#23 » 21 sty 2017, o 18:10

Camenne pisze:Pozwoliłam sobie ci to ustawić :) Po odświeżeniu będziesz miał stary styl.

O, dzięki. :) A właśnie coś tam jeszcze kombinowałem i myślałem, że sam ustawiłem. :D

mirek13

Zmieniamy się dla was!

Post#24 » 21 sty 2017, o 19:16

A po co to się robi, Camm?
To jakbym miał Twoje stare zdjęcie, które lubię i dowiedział się właśnie, że photo shop wygenerował nowy wizerunek.
Ma być lepszy?
A który jest prawdziwy?

Awatar użytkownika
Camenne

Zmieniamy się dla was!

Post#25 » 21 sty 2017, o 21:14

Mirku, mogę przestawić ci na stary wygląd ;))
W nowym przede wszystkim dopracowałam wygląd tekstów - kolor, rozmiar czcionki oraz interlinia są tak dobrane, by czytało się jak najlepiej. W starym stylu niestety kodowanie było tak nietypowe, że nie byłam w stanie wprowadzić tylu zmian, ile chciałam, a zgłaszano mi kilkukrotnie, że na poprzednim wystroju źle czyta się długie opowiadania. Jeżeli ktoś jednak bardzo lubi tamten wygląd, może jak najbardziej z niego korzystać.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „Organizacja”