Zmieniamy się dla was!

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Zmieniamy się dla was!

Post#11 » 13 paź 2016, o 18:30

Wow... jak dziwnie... Trochę ciężko się przestawić ze standardowego wyglądu forum, ale to raczej kwestia czasu. Za to nagłówek wolę stary. Ta nowa lupa jest be :<

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Zmieniamy się dla was!

Post#12 » 14 paź 2016, o 12:17

Nad lupą jeszcze popracuję, bo faktycznie nie jest najładniejszej urody na ciemnym tle :)
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Zmieniamy się dla was!

Post#13 » 14 paź 2016, o 22:43

Ojej. :<<

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Zmieniamy się dla was!

Post#14 » 17 paź 2016, o 17:50

W jasnych kolorach jest znacznie lepiej, ta czerń była trochę przytłaczająca.

Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Zmieniamy się dla was!

Post#15 » 18 paź 2016, o 00:47

Ja nadal polecam stary wygląd forum. Cam, mam nadzieję, że nie masz w planach by w przyszłości postawić tylko i wyłącznie na nową szatę graficzną?

Awatar użytkownika
Camenne

Zmieniamy się dla was!

Post#16 » 18 paź 2016, o 12:25

Nie, obie wersje będą dostępne :) Nowa będzie tą "główną", ale jak najbardziej będzie można sobie ustalić starą.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Camenne

Zmieniamy się dla was!

Post#17 » 16 lis 2016, o 12:52

W temacie nowości, dodałam parę nowych funkcji na forum. Między innymi:

Forumowy edytor na bieżąco zapisuje treść wiadomości, dokładniej co 20 sekund. Dodatkowo sami możecie zapisywać ją przyciskiem "Zapisz szkic", a także przywracać poprzednie wersje z rozwijanej listy, która pojawia się po kliknięciu w "Wczytaj szkic". Ta funkcja zapobiegnie utraceniu przez was komentarzy przez przypadkowe zamknięcie strony. Każdy szkic po 30 dniach jest automatycznie kasowany.
Co ważne, szkice zapisywane są w waszej przeglądarce, nie bezpośrednio na forum, więc warto mieć to na uwadze. Korzystając z innego komputera nie będziecie mieli dostępu do postów, które zaczęliście tworzyć na innym.
Szkice nie działają w szybkich odpowiedziach.

Przy tworzeniu prywatnej wiadomości, łatwiej będzie wam wybrać jej odbiorcę. Wpisując pierwszą literę lub kilka liter pseudonimu, forum rozwinie wam listę 5 użytkowników.

Po wejściu w dział, możecie zobaczyć podgląd pierwszego i ostatniego postu umieszczonego w temacie. Wystarczy najechać na jego tytuł. Działa to też w panelu bocznym "Najnowsze tematy", który znajduje się na głównej stronie.

Na górze forum znajdziecie przycisk Dodaj nowy tekst. Trochę ułatwi wam to dodawanie tekstów.

Zaktualizowałam też tapatalk. Nie wiem, jak wielu z was korzysta z forum mobilnie, ale jeżeli często przeglądacie forum na telefonie, gorąco polecam zainstalowanie tej aplikacji. Nowa wersja jest jeszcze szybsza i zjada mniej transferu niż poprzednia.

Awatar użytkownika
Camenne

Zmieniamy się dla was!

Post#18 » 21 sty 2017, o 17:38

Wprowadziłam dziś nową wersję wyglądu forum, nad którą pracowałam od jesieni - jak wspominałam, planowałam ją ustawić jako główną po Nowym Roku i tak już się stało :) Wciąż można jednak korzystać ze starego wyglądu, który możecie ustawić sobie w Panelu użytkownika (Zakładka "Ustawienia witryny", w polu Wygląd ustawcie styl "Artefakty").

Pamiętałam o paru osobach, które testowały nowy wygląd i wolały stary, im przywróciłam już poprzedni wystrój. Jeżeli o kimś zapomniałam, przepraszam. Jakby ktoś miał problemy z ustawieniem sobie starego wyglądu, piszcie tu lub na pw.

Mocium Bigos
Użytkownik zbanowany

Zmieniamy się dla was!

Post#19 » 21 sty 2017, o 17:55

Ja mam takiego problema że jak próbuję zmienić wygląd na stary to nagle wyskakuje że wybrano nieprawidłową strefę czasową i się nie da.

Awatar użytkownika
Camenne

Zmieniamy się dla was!

Post#20 » 21 sty 2017, o 18:00

Mocium, prawdopodobnie masz ustawienie ze starej strefy czasowej, przez nią rzeczywiście wyskakuje błąd. W ustawieniach daty daj najlepiej "Określ aktualny czas", powinno samo go ustawić i wtedy powinno zaakceptować zmianę wystroju.

Lub, jeżeli nie złapie, z drugiego rozwijanego okienka (tego, w którym wyświetla ci się kontynent/miasto), znajdź +1:00 i ustaw Europa/Warszawa.

Wróć do „O Artefaktach”