Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

Propozycja nowego działu

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
bronmus45
Użytkownik zbanowany

Propozycja nowego działu

Post#1 » 17 lut 2016, o 10:51

Witam. :arrow: Brakuje mi tutaj działu przeznaczonego dla prezentowania własnych "złotych myśli", sentencji itp. Najlepiej nie wliczanych do limitu publikacji.
Pozdrawiam wszystkich. :roll:
Milczenia nie należy cenić sobie złotem, gdy z politycznym spotkasz się bełkotem - bronmus45

Awatar użytkownika
Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Propozycja nowego działu

Post#2 » 18 lut 2016, o 17:06

A nie wystarczyłby do tego zwykły temat?
Obrazek

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Propozycja nowego działu

Post#3 » 18 lut 2016, o 17:09

Jezu, tylko nie to!

bronmus45
Użytkownik zbanowany

Propozycja nowego działu

Post#4 » 18 lut 2016, o 18:59

Vampircia pisze:A nie wystarczyłby do tego zwykły temat?

No, ale gdzie prezentować takie chociażby zdanie / sentencje:
Wsłuchując się w wypowiedzi wielkich ludzi, przedstawicieli świata kultury, czy też znakomitych i uznanych mężów stanu, czujemy pewien zastrzyk witalny na potrzeby doskonalenia swojej osobowości.
Wysłuchując zaś wynurzeń wielu polskich polityków - przywódców partii politycznych - mamy obawy, aby ich małostkowość nie udzieliła się również nam.
bronmus45

- albo takie jak... mój podpis?
Milczenia nie należy cenić sobie złotem, gdy z politycznym spotkasz się bełkotem - bronmus45

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Propozycja nowego działu

Post#5 » 18 lut 2016, o 19:12

Na przykład tutaj: viewtopic.php?f=80&t=2517?
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

bronmus45
Użytkownik zbanowany

Propozycja nowego działu

Post#6 » 18 lut 2016, o 19:21

Camenne pisze:Na przykład tutaj: viewtopic.php?f=80&t=2517?

:idea: Może ciut jaśniej - "nie kumam bazy" - czyli gdzie wejść, by wpisać taką myśl, jako swój temat :?:
A mam ich kilka... :-D i czy to będzie wliczane do limitu publikacji :?: :roll:

Awatar użytkownika
Camenne

Propozycja nowego działu

Post#7 » 18 lut 2016, o 19:26

A po co jako odrębny temat, skoro jest temat na cytaty użytkowników? ;)) Podałam linka wyżej.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

bronmus45
Użytkownik zbanowany

Propozycja nowego działu

Post#8 » 18 lut 2016, o 19:46

Camenne pisze:A po co jako odrębny temat, skoro jest temat na cytaty użytkowników? ;)) Podałam linka wyżej.

Niby tak... lecz cytaty to zupełnie coś innego niż - nazwijmy to górnolotnie - sentencje. Ja niegdyś, na innym portalu, pod ową sentencją (jako osobnym tematem) o "mężach stanu" zebrałem sporą grupę dyskutantów. Nie wspominając już o paru setkach odwiedzających.

Awatar użytkownika
Camenne

Propozycja nowego działu

Post#9 » 18 lut 2016, o 19:52

W takim razie załóż temat w dziale "W cieple kominka" na swoje sentencje. Jeżeli znajdzie się więcej chętnych, pogdybamy nad założeniem odrębnego działu, a na razie zrób swój własny bronmusowy zakątek ;))

bronmus45
Użytkownik zbanowany

Propozycja nowego działu

Post#10 » 19 lut 2016, o 07:29

Camenne pisze:W takim razie załóż temat w dziale "W cieple kominka" na swoje sentencje. Jeżeli znajdzie się więcej chętnych, pogdybamy nad założeniem odrębnego działu, a na razie zrób swój własny bronmusowy zakątek ;))

Chyba jednak zrezygnuję, bo już mam tam założone dwa tematy... nieme, jak dotychczas.
A przydałby się zapewne i dział z wierszami i bajkami dla dzieci... no, ale cóż. To się lubi, co się ma

Wróć do „Organizacja”