Wiadomości dla użytkowników

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
Alfa i omega
Administrator

Post#61 » 25 kwie 2015, o 10:16

Uwaga głosujący w Arcypiórach!

W związku z tym, że przeczytanie tylu tekstów oraz wybranie najlepszych nie jest najprostszym zadaniem (co potwierdza ilość głosów), osoby, które podejmą się wyzwania zostaną wyróżnione w następujący sposób:
- za zagłosowanie w przynajmniej trzech kategoriach spośród pięciu (poezja, fantastyka, obyczaj, publicystyka, fanfiction) głosującemu przysługuje miesięczna ulga od zasady 3 dni, która będzie obejmowała cały czerwiec.
- osoby, które zagłosują we wszystkich kategoriach, dostaną rangę "Zasłużonych" - czyli artefaktowego VIPa widocznego w legendzie i odznaczającego się granatowym kolorem nicka.

Głosować można do 1 czerwca.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#62 » 31 lip 2015, o 11:23

[center]Uwaga, istotna informacja! [/center]
W ciągu najbliższych dni spodziewajcie się małej przerwy technicznej - będę aktualizować silnik forum do najnowszej wersji. Nie dziwcie się zmianom w funkcjonalności forum - modyfikacje, z których do tej pory korzystaliśmy, nie będą działać na nowym skrypcie, więc niestety przez pewien czas można się spodziewać m. in. braku tagów. Oczywiście wszystkie funkcjonalności wrócą w swoim czasie.
Postaram się wybrać porę, w której użytkowników na forum będzie niewielu, więc prawdopodobnie będzie to rano lub w godzinach nocnych. Najprawdopodobniej zrobię to dziś lub jutro, najpóźniej do poniedziałku/wtorku.
O wszystkim będę informować na bieżąco na naszym fp: https://www.facebook.com/ForumArtefakty

edycja: Udało się! Jak widzicie, forum nie jest najpiękniejszej urody, ale aktualnie pracuję nad przywróceniem starego wyglądu ;)) Shoutbox zostanie dodany w następnej kolejności, a póki co można korzystać z tematów w offtopie: viewtopic.php?f=69&t=151&p=36156#p36156 :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Re: Wiadomości dla użytkowników

Post#63 » 31 lip 2015, o 12:05

Co to znaczy "najnowsza wersja"???
Camenne, nie psuj forum!!! - krzyk rozpaczy.

Awatar użytkownika
Camenne

Post#64 » 31 lip 2015, o 12:09

To, że forum będzie działało lepiej, szybciej i bezpieczniej przede wszystkim ;) Jak widzicie, to niemal to samo z udogodnieniami (ja już widzę ich mnóstwo i bardzo mi się podoba).
Chyba że wolałabyś, agathas, by ktoś wykorzystał luki w kodzie i np. shackował nam kiedyś forum. Ja nie ;))
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#65 » 31 lip 2015, o 12:13

Bezpieczniej...Okey. Nie znam się na tym, ale sądzę, że to bardzo istotna kwestia.
Nie wiem, co to jest "shachowanie", ale rozumiem, że to coś bardzo złego, sądząc z twojego tonu.
Czy forum będzie miało tą formę jak teraz?

Awatar użytkownika
Camenne

Post#66 » 31 lip 2015, o 12:14

Nie będzie, przecież pisałam o tym ;)) Pracuję nad tym, wkrótce będzie stary wygląd.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#67 » 31 lip 2015, o 12:18

Teraz już wiem. Trochę się zamotałam. Musisz mnie zrozumieć - jestem taka...zagubiona?

Awatar użytkownika
Gorgiasz
Zdobywca Artefaktu 2014

Post#68 » 31 lip 2015, o 15:02

Co tu się dzieje? Fora pomyliłem, czy cóś, a krzeźwy jestem...

Awatar użytkownika
Camenne

Post#69 » 31 lip 2015, o 15:03

:D

Tu się odbywają zmiany!
Tak na poważnie, pracuję nad stylem. Zbliżę go maksymalnie, jak się tylko da, do poprzedniego, ale muszę rozgryźć kodowanie ;)) Bez stresu, Artefakty will be back.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#70 » 31 lip 2015, o 16:10

Camenne, okłamałaś mnie!
Obiecałaś, że forum wróci do poprzedniej wersji, a okazuje się, że tylko zbliżysz go do poprzedniej wersji.
Zraniłaś mnie, Cam. Prosto w serce.

Wróć do „O Artefaktach”