Wiadomości dla użytkowników

Zbiór regulaminów i zasad panujących na forum Artefakty oraz tematy organizacyjne.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Re: Wiadomości dla użytkowników

Post#71 » 3 years temu

aga, nie obiecywałam nigdzie, że wróci do poprzedniej wersji, bo na logikę jak może wrócić, skoro skrypt jest nowszy? ;)) Próbowałabyś montować starą, pękniętą dętkę do nowej szprychy czy raczej zamontowałabyś podobną?

Trochę mnie dziwi, że ta zmiana budzi tyle emocji, bo generalnie wiele się nie zmieniło. Ciężko was zadowolić, zamiast się cieszyć, że macie admina, który się forum zajmuje, nic tylko dostaję linijką po łapach jak uczniak.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#72 » 3 years temu

Eee...ja nawet nie wiem, co to jest ten skrypt i na czym to polega ^^"

Awatar użytkownika
Monivrian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#73 » 3 years temu

Ja też się na tym nie znam, ale forum wygląda teraz za bardzo nowocześnie...

Awatar użytkownika
Gorgiasz
Zdobywca Artefaktu 2014

Post#74 » 3 years temu

Camenne pisze: Ciężko was zadowolić, zamiast się cieszyć, że macie admina, który się forum zajmuje, nic tylko dostaję linijką po łapach jak uczniak.

To nie wiesz, że każdy dobry uczynek zostanie ukarany? :shock:

Awatar użytkownika
Camenne

Post#75 » 3 years temu

Na to wychodzi ;))
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Gorgiasz
Zdobywca Artefaktu 2014

Post#76 » 3 years temu

Jeśli klikniemy na dole "Zespół administracyjny” , to pod hasłem „Administratorzy” przeczytamy: Nie znaleziono użytkowników spełniających kryteria.

"Hulaj dusza, piekła nie ma!"
Obrazek

Awatar użytkownika
Camenne

Post#77 » 3 years temu

Jesteśmy incognito 8-)

NinehnElizabeth
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#78 » 3 years temu

Wchodzę i myślę: "Co ja do ch...ry kliknęłam?"

Aż musiałam odświeżyć, bo nie uwierzyłam.

I oczywiście Cammene, ja się bardzo cieszę, że mamy takiego wspaniałego, ambitnego i troskliwego admina, ale prawie zawału dostałam.
"Today is a beautiful sun and my cat likes to chase little, red balls." ~Mr. Sun

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#79 » 3 years temu

Widzisz, Camenne, nie tylko ja doznałam szoku.
Nie da rady zwęzić tej strony, jak była wcześniej?

Awatar użytkownika
Camenne

Post#80 » 3 years temu

Przecież forum jest zwężone po poprzedniej szerokości? ;))
Jak macie problem z wyświetlaniem się strony, załączajcie screeny.

Wróć do „Organizacja”