Wiadomości dla użytkowników

Zbiór regulaminów i zasad panujących na forum Artefakty oraz tematy organizacyjne.
Lira
Wójt gminy Artefakty
Wójt gminy Artefakty

Re: Wiadomości dla użytkowników

Post#81 » 3 years temu

Kiedyś to się stać musiało, a czym prędzej tym lepiej. :D
Szczerze, według mnie te elementy, które się zmieniły wyglądają teraz lepiej. I, przede wszystkim, forum jest bardziej funkcjonalne, a o to przecież chodziło.
Hell hath no limits, nor is circumscrib'd in one self place; but where we are is hell,
And where hell is, there must we ever be.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#82 » 3 years temu

Camenne pisze:Przecież forum jest zwężone po poprzedniej szerokości?

Are you sure?
Może to złudzenie optyczne.
Hmmm, screeny, ciekawe co to jest? I gdzie?

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#83 » 3 years temu

Proszę bardzo: http://tipy.interia.pl/artykul_6082,jak ... topie.html

Nie bardzo wiem, co masz na myśli, bo nie widzę, co ci się wyświetla na ekranie. U mnie forum zajmuje ok. 70%, jak w poprzednim stylu.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Post#84 » 3 years temu

I ja w głębi ducha nie jestem zadowolona ze zmiany wyglądu, ale chyba nie ma co narzekać. (Choć przyznaję - poprzedni szablon był perfekcyjny.) I tak zmiany nie są aż tak drastyczne, by dostawać zwału czy omdlewać z przerażenia. A forum wygląda coraz lepiej. Co jednak ciekawe, tak jak wspomniała agathas, i mi wydaje mi się, że jest ono aktualnie dużo szersze. I jeszcze jakby interlinii brakowało?

Awatar użytkownika
Camenne

Post#85 » 3 years temu

Szerokość będzie zależała od rozdzielczości waszych ekranów. Jest ustawiona na maksymalnie 1050px (obecny standard), forum powinno zajmować 50-70% ekranu. Jeżeli jednak macie stare ekrany z małymi rozdzielczościami, może wam zajmować całość.

Jestem w trakcie dostosowywania i optymalizowania stylu, więc i interlinia się pojawi.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
zielarka
magiczna kosa
magiczna kosa

Post#86 » 3 years temu

A ja zapytam, czy będzie działająca wersja na taptalka?

Awatar użytkownika
Camenne

Post#87 » 3 years temu

Tapatalk już jest, system antyspamowy również. Na czat niestety musimy poczekać, bo jak na złość od wczoraj awarię ma oficjalna strona skryptu, na której są wszystkie modyfikacje. Póki ona nie działa, nie mam jak wprowadzić czatu.

edycja: Czat już jest ;) W wersji uproszczonej. Gdy nasz stary czat będzie dostępny w wersji dla nowego skryptu, na pewno go wprowadzę. Z tego, co widzę, jest jeszcze w fazie testów, więc musimy poczekać, aż mądrzy ludzie go dokończą ;))

Awatar użytkownika
Camenne

Post#88 » 3 years temu

Dział "Zapieczętowane" zostaje wyłączony z użytku i tym samym usunięta zostaje grupa "Zapieczętowani".

Awatar użytkownika
Camenne

Post#89 » 3 years temu

Proszę, aby w działach Prozy oraz Poezji i Dramatu NIE dawać w nazwy wątków czegokolwiek więcej niż tytuł opowiadania/wiersza. Opisy tematów w końcu powrócą i to w nie będziecie mogli wpisywać informacje o długości tekstu czy tytule oryginału w przypadku fanfika. Poza tym możecie takie informacje umieszczać w postach.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Post#90 » 3 years temu

Cześć Camenne, pijesz coś do mnie :mrgreen:
Jak wrócą to poprawię.

Wróć do „Organizacja”