Zachęcamy do komentowania! Co miesiąc na zwycięzcę tytułu Komentatora Miesiąca czeka nagroda książkowa!

O bałaganie, który się zrobił po likwidacji działu z fanfikami

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
Awatar użytkownika
Monivrian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#1 » 13 lut 2017, o 15:11

Wchodzę na forum i łapię się za głowę. Fanfiki o Sherlocku w dziale z fantastyką! Ręce mi opadły. No rozumiem, że ogólny dział z fanfikami stał się nie opłacalny, ale można by było go odtworzyć w dowolnych działach z prozą jako podforum. takie dwa w dziale z prozą fantastyczną oraz prozą obyczajową, bo inaczej jest chaos. Ludzie wrzucają fanfiki tam, gdzie popadnie nie zastanawiając się czy dany fanfik pasuje do działu z fantastyką czy też nie.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#2 » 13 lut 2017, o 16:11

Teksty zostały tam przeniesione przez pomyłkę po skasowaniu działu i zrobiłam to najprawdopodobniej ja. Przynosiłam masowo ponad 150 tekstów i te dwa widocznie się zapłątały w listę tych, które prawidłowo trafiły do fantastyki.
Można było to zgłosić bez dorabiania teorii o autorach, Moni, tym bardziej, że niczym nie zawinili. Teksty już są w odpowiednim dziale.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Post#3 » 13 lut 2017, o 16:16

Dwie świnki morskie (przepraszam kawie), kot i miś udający słonecznik, mający na sobie różowe gacie z wielkim liściem wetkniętym w dupę. Nian!

A tak na serio, to błędy w przenoszeniu się zdarzają i nie trzeba tworzyć nowego tematu, wystarczy wysłać pw.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Awatar użytkownika
Monivrian
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#4 » 13 lut 2017, o 16:28

Bardzo dziękuję za tak szybką reakcję :)

Awatar użytkownika
Jeanne
scyzoryk
scyzoryk

Post#5 » 3 kwie 2017, o 11:27

Na tyle, na ile zdążyłam się zorientować, dział FF został gdzieś przeniesiony (jeszcze go szukam), ale wchodząc w wiadomości, które dostałam po rejestracji, weszłam do tematu Jak publikować... -> dodaj opowiadanie FF i wyświetlił mi się błąd "Żądany wątek nie istnieje". Wspominam o tym tutaj, bo pewnie się gdzieś zagubił poprawny link, a nie chcę zakładać nowego tematu, nie wiedząc jeszcze do kogo na PW powinnam się z tym zgłosić. Idę dalej przeglądać forum! :)
Wena artysty jest dziwką. Nie dość, że każe sobie płacić wysoką cenę, to jeszcze zdradza. - Cena - by a_wii

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Post#6 » 3 kwie 2017, o 11:30

Po prostu ff zostały wprowadzone jako tagi pod opowiadaniami. Wejdź w listę tagów i tam je znajdziesz.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Awatar użytkownika
Camenne

Post#7 » 4 kwie 2017, o 12:20

Usunęłam link prowadzący do nieistniejącego działu Fanfiction z "Jak publikować...", dzięki za zgłoszenie.

Dział został rzeczywiście zniesiony, obecnie należy kierować się formą i tematyką tekstu przy wybieraniu działu i otagować temat jako "fanfiction". Istnieje kilka tagów fandomowych - np. fanfiction:star-wars - dla tych bardziej popularnych.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „Organizacja”