Bezpieczne połączenie - forum na https

Zbiór regulaminów i zasad panujących na forum Artefakty oraz tematy organizacyjne.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska
Posty: 5024

Bezpieczne połączenie - forum na https

Post#1 » 16 mar 2017, o 17:38

Forum obecnie będzie obsługiwało bezpieczne połączenie SSL - certyfikat, który gwarantuje bezpieczne szyfrowanie waszych danych takich jak hasło.

Jeżeli napotkacie się z jakimikolwiek problemami - proszę zgłaszać w tym miejscu lub na adres kontakt@artefakty.pl. Trudno mi przewidzieć, czy mogą zdarzyć się problemy z logowaniem, sama testowałam różne przeglądarki i takich nie miałam, ale to niewykluczone, że ktoś niestety będzie miał pecha, dlatego też proszę o wyrozumiałość ;)) W razie problemów w pierwszej kolejności spróbujcie wyczyszczenia cache i cookies przeglądarki.

Jeżeli komuś czasem pokaże się kłódeczka z małym żółtym trójkątem - nie ma strachu ;)) Tak się dzieje, gdy np. wejdziecie temat, w którym pisał ktoś, kto ma awatar wgrany na zewnętrzny serwer, ale to nie wpływa nijak na bezpieczeństwo połączenia. Ot, tak czasem przeglądarki reagują.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.


Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „Organizacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości