Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Proza marca: Złodziej wspomnień - prolog | Poezja marca: cztery pory odpustów

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”!
Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

dylematy suzanne

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
Awatar użytkownika
Liusah
Opiekun poezji i Zdobywca Artefaktu 2017

Resuscytacja

Post#61 » 25 lip 2017, o 20:09

Jeśli cierpisz z tego powodu, że administracja robi porządek z osobą, która pod Twoim wierszem obraża innych, to jest niestety Twój problem.
Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno.

Misiek
lekki sztylet
lekki sztylet

Resuscytacja

Post#62 » 26 lip 2017, o 06:42

Cierpię z tego powodu - bo ta osoba mnie nie obraziła
a pod moim wierszem zrobił się offtop co tylko odwróciło uwagę od mojego utworu
a skupiło uwagę na zbanowanej użytkowniczce
Administracja ma tyle możliwości robienia porządków,że wcale nie musi ,,,offtopować,,.
z szacunkiem
Maciej
Poeta nie potrzebuje skrzydeł -unosi go natchnienie i pragnienie pisania.

Awatar użytkownika
Liusah

Resuscytacja

Post#63 » 26 lip 2017, o 10:07

Czyli póki Ciebie nie obrazi, ale obraża innych i to w sposób poniżej jakiegokolwiek poziomu, to wszystko jest OK? To gratulacje. Offtop stworzyła suzanne. Raczej wpisem o tym, że ktoś nie ma mózgu Twojego wiersza nie komentowała. Co do utworu, gdyby był wart skomentowania, to by został skomentowany. Także brak zainteresowania wierszem nie jest winą porządków administracyjnych.

Misiek
lekki sztylet
lekki sztylet

Resuscytacja

Post#64 » 27 lip 2017, o 08:45

Nie,nie jest wszystko OK.
Nie będę zwalał winy wyłącznie na kogoś,kto nie ma szans na obronę bo nawet morderca ma prawo w naszym prawie do bronienia siebie.
Z punktu widzenia anestezjologii suzanne miała rację -śmierć kliniczna może spowodować zmiany w mózgu.
Nierzadko nieodwracalne. Nie pisała natomiast NICZEGO o braku mózgu.

Tam gdzie kwitnie TWA na ogół jest mniej komentarzy u ,,pozostałych ,, autorów jest to praktykowane od lat i nie tylko tutaj.
Poza tym brak komentarza nie musi wcale oznaczać zawsze braku zainteresowania czyimś wierszem. Są tacy co komentować nie lubią.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kończmy już ten temat bo zaczyna się robić bezwartościowa dyskusja zwłaszcza,że do pewnych prawd nie dajesz się przekonać

Awatar użytkownika
Liusah

Resuscytacja

Post#65 » 27 lip 2017, o 16:05

Do Twoich "prawd", które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, to nikt się przekonać nie da.

suzanne pisze:Otóż moja teoria na ten temat jest taka: wskutek śmierci klinicznej osobie tej MÓZG PRZESTAŁ PRAWIDŁOWO FUNKCJONOWAĆ. Teraz ma UROJENIA.

Rzeczywiście, nie pisała o braku mózgu, ale o tym, że przestał komuś mózg funkcjonować (jakby to zmieniało postać rzeczy). Bynajmniej nie bohaterowi Twojego wiersza tylko osobie, która napisała do suzanne wiadomość. Jakbyś miał wątpliwości, hasłem kluczem jest "ta osoba". Ale Ty widzisz w tekście to, co chcesz, a nie to, co jest. I jeszcze to jest "prawda". Guzik, a nie prawda. Rozumienie tekstu czytanego się kłania. Nie spodziewam się, że ta dyskusja przyniesie jakieś skutki, bo jesteś święcie przekonany, że to odbiorca, a nie nadawca tworzy treść komunikatu. Licz się jednak z tym, że jak będziesz tak przewracał kota ogonem, to ja Ci zwrócę uwagę. Bo sytuacje nie są takie, jak sobie wymyślimy tylko takie, jakie są. Na szczęście, również dla Ciebie, mi przeszkadza, kiedy inni są obrażani. Od pozostałych użytkowników też tego wymagam. Bo takie zachowania nie są normalne.

Misiek
lekki sztylet
lekki sztylet

Resuscytacja

Post#66 » 28 lip 2017, o 09:25

Robisz z igły widły moja droga.
Teorię suzanne potwierdza współczesna medycyna.
Co miała natomiast użytkowniczka do innej ?
Ja się w czyjeś spory nie mieszam.
Ale nie podoba mi się ,że skazana nie dostała prawa do ostatniego słowa.
Nawet w średniowieczu było takie prawo.
A obrazić można kogoś nawet wtedy kiedy nam się wydaje ,że obrazy nie było.

Bo na przykład pisanie w rodzaju ,, nikt się przekonać nie da ,, obraża wszystkich pozostałych
bo skąd akurat możesz wiedzieć co kogoś innego przekonuje a co nie ?
Dlatego radzę mówić i pisać wyłącznie we własnym imieniu.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Resuscytacja

Post#67 » 29 lip 2017, o 10:21

Ale nie podoba mi się ,że skazana nie dostała prawa do ostatniego słowa.

"Skazana" swoje napisała i z poprzedniego konta, i następnego, które założyła ledwie parę godzin później, a pewnie też planuje swoje napisać z innych, które pewnie się pojawią, i raczej nie da się jej określać w kategoriach "niezrozumiana userka, która nic nie zrobiła, a dostała po łapach". Osoby niezorientowane w sytuacjach, jakie się na forum wydarzyły, może nie powinny zabierać głosu, Misiek, a ty najpewniej wiesz tyle, co zauważyłeś wyżej. Wyciąganie wniosków, nie orientując się w zagadnieniu, to bolączka internetu - niestety wiem i ubolewam codziennie - ale to najwyższa pora, by na tym skończyć.

Powyższe "dylematy" przenoszę do "grabowych dylematów", skoro sprawa dotyczy tej samej osoby, a tym bardziej zamykam go, skoro dotyczą osoby nieobecnej.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „Organizacja”