dylematy suzanne

Zbiór regulaminów i zasad panujących na forum Artefakty oraz tematy organizacyjne.
grab (multikonto Harmal)

grabowe dylematy

Post#21 » 1 year temu

Bardzo cenna uwaga, szczególnie w przypadku tzw. internetu mobilnego.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

grabowe dylematy

Post#22 » 1 year temu

A jednak wszystkie twoje posty są napisane z tych samych IP, z których pisałaś jako suzanne.

Halmar, myślę, że nie tylko mnie męczą twoje roszady. Nikt nigdy nie odmawiał ci bycia na forum, byłaś mile widziana i o tym wiedziałaś. Miałaś prawo zdecydować o odejściu, ale sposób, w jaki to zrobiłaś, usiłując dostać blokadę prowokowaniem moderatorów i grożąc odejściem w paru tematach, już sam w sobie był nie fair wobec nas. Potem założyłaś konto suzanne i ukrywałaś swoją tożsamość, a gdy się wydało i dostałaś blokadę, tłumaczyłaś się, że zrobiłaś po jedynie to, by dostać bana za multikonto, i nie chciałaś nikogo oszukiwać. I przecież cel osiągnęłaś, a jednak ledwie następnego ranka założyłaś kolejne konto.
Naprawdę trudno uwierzyć, że nie robisz tego po to, by oszukać użytkowników. Dodatkowo jak na osobę, która chce z forum zerwać wszelkie więzi, robisz coś zupełnie odwrotnego.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Ewelina

grabowe dylematy

Post#23 » 1 year temu

Halmar przepraszam za wiersz pt. Pirania.

Trochę ci nim chamstewko zrobiłam, wiedziałam, że przyjdziesz pod niego.

W sumie nie wiem, co mną kierowało, może tęsknota do demonicznych kobiet.

grab (multikonto Harmal)

grabowe dylematy

Post#24 » 1 year temu

Bardzo ciekawe i pouczające dyskusje światopoglądowe. Ta Halmal chyba nie była tu zbyt popularna, jak sądzę. Skoro była mile widziana, to czemu chciała odejść za wszelką cenę? Coś to się kupy nie trzyma.

Ewelina

grabowe dylematy

Post#25 » 1 year temu

I nie radzę ci, ani tu ani na ósmym robić zabawy którą uprawiała pewna pani na A.

Jesteśmy kwita.

grab (multikonto Harmal)

grabowe dylematy

Post#26 » 1 year temu

To są jakieś kpiny? Nie wiem, o co chodzi, ale czuję się urażona.

Awatar użytkownika
Camenne

grabowe dylematy

Post#27 » 1 year temu

To pewnie uczucie niezmienne, biorąc pod uwagę, że na forum nie było nieżyczliwych ci ludzi, a jednak upierałaś się, że zawiązano przeciw tobie spisek. Obawiam się, że w twoim zachowaniu rzeczywiście nie ma krzty logiki - nad tym głównie ubolewam. Wiedziałaś, że możesz w każdej chwili powrócić na forum, do czego cię zachęcałam po twojej decyzji, wybrałaś jednak ten sposób i nie powinnaś szukać winnych w przypadkowych osobach.

Tyle z mojej strony.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

grabowe dylematy

Post#28 » 1 year temu

To nudne się robi, już bardziej emocjonująca jest leżąca przede mną książka ,,ΤΑ ΣΑΤΡΑΠΙΚΑ ΝΟΜΊΣΜΑΤΑ" Mennictwo satrapów w okresie panowania Achemenidów.
Uwierz mi, że nie jest to pasjonująca lektura.

Co do internetu mobilnego, to mogłabyś kupować co chwilę nowy starter i bawić się przez krótki okres czasu, bo później musiałabyś zarejestrować numer, a to przywiązuje. Komu się chciałoby tak bawić? Jedynie kompletnie nudnej i żałosnej osobie, nie wartej krztyny uwagi.

Wracam czytać. Dobranoc.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Ewelina

grabowe dylematy

Post#29 » 1 year temu

Małe śledztwo przprowadzłam niedawno i wiem, że
Refluks i Halmar to kompletnie inne osoby. Obie to zadymiary i nawiedzaczki, ale robią zadymy trochę w innym stylu.

Jęsli chcesz pozbyć się nawiedzaczy, to nie pisz im tak, chłopcze, bo o tobie to fatalnie świadczy:

Jedynie kompletnie nudnej i żałosnej osobie, nie wartej krztyny uwagi.

Dyplomacje i negocjacje pozostaw lepiej Camenne.

grab (multikonto Harmal)

grabowe dylematy

Post#30 » 1 year temu

Ja też przeprowadziłam małe śledztwo. Halmal twierdzi w swoich postach, że była znieważona przez użytkowniczkę tego forum i nie widzę powodu żeby jej nie wierzyć. Swoją drogą, ciekawe, co zawierały usunięte przez moderację posty - być może twarde dowody na to, o czym Halmal pisze w postach.

Wróć do „Organizacja”