dylematy suzanne

Zbiór regulaminów i zasad panujących na forum Artefakty oraz tematy organizacyjne.
Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

grabowe dylematy

Post#31 » 27 cze 2017, o 16:50

Tak, ostatnio zostałem wyleczony z umiejętności nie obrażania innych.

Ogólnie fatalny ze mnie człek jest ;-) Jednak czasem trzeba nazwać sprawy po imieniu.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Ewelina

grabowe dylematy

Post#32 » 27 cze 2017, o 17:04

hm... Nie wiem, czy powinnam nadstawiać za ciebie karku Halmar, byłabyś drugą po refluksji
ale zrobię to ogólnie za całokształ, bo jeśli się narażam, to zawsze za własne idee.

Duralu, chłopcze, jesteś delikatnie mówiąc mało zaradny i niemądry.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

grabowe dylematy

Post#33 » 27 cze 2017, o 17:05

Swoją drogą, ciekawe, co zawierały usunięte przez moderację posty - być może twarde dowody na to, o czym Halmal pisze w postach.

Jako administrator, czuję się zobowiązana odpisać i sprostować, że żaden post nie został skasowany. Co więcej, wszystkie posty napisane przez Halmar znajdują się w odpowiednich tematach od dłuższego czasu.
I ponownie - skoro pojawia się ten temat - kolejny raz muszę zwrócić uwagę, że osoba, która użyła słów, które Harmal uznała za znieważające, wyjaśniła, że chciała nikogo urazić i że swoje stwierdzenie wycofuje. Ja to uznaję za przeprosiny i szkoda, że osoba najbardziej zainteresowana, czyli czująca się znieważona, ten fakt kolejny raz ignoruje. Przykro mi z tego powodu.

Swoją drogą, zastanawiająca kwestia - Halmar w żadnym poście nie zarzuca, że jakieś posty zostały skasowane. Skąd grab jako nowy użytkownik mógłby wiedzieć, że według Halmar posty znieważające ją zostały usunięte? Przecież nie jest w stanie przeczytać na forum zarzutu, który nigdy nie padł. Ciekawie to koreluje z faktem, że zaraz po eskalacji tej kłótni zamknęłam temat i ukryłam część postów, by nikt nie kontynuował sporu - z tego wynika, że grab musiałyby tę kłótnię czytać wtedy, by uznać, że jakieś posty zniknęły.
Dodatkowo grab parę postów temu pojęcia nie miał, o co chodzi w powyższych zarzutach, i zdawał się nie znać Halmar, a jednak nagle wie o podobnych zajściach, o których mogłaby wiedzieć tylko Halmar. Naprawdę ciekawe.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

grab (multikonto Harmal)

grabowe dylematy

Post#34 » 27 cze 2017, o 17:06

grab pisze:Ja też przeprowadziłam małe śledztwo. Halmal twierdzi w swoich postach, że była znieważona przez użytkowniczkę tego forum i nie widzę powodu żeby jej nie wierzyć. Swoją drogą, ciekawe, co zawierały usunięte przez moderację posty - być może twarde dowody na to, o czym Halmal pisze w postach.

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

grabowe dylematy

Post#35 » 27 cze 2017, o 17:16

Ewelina pisze:hm... Nie wiem, czy powinnam nadstawiać za ciebie karku Halmar, byłabyś drugą po refluksji
ale zrobię to ogólnie za całokształ, bo jeśli się narażam, to zawsze za własne idee.

Duralu, chłopcze, jesteś delikatnie mówiąc mało zaradny i niemądry.

Ach, dziś nie jest mój najlepszy dzień na takie rozmowy. Wolę o samym sobie określenie: niepełnosprytny, ponieważ wyczerpuje temat zaradności oraz dokłada inne zarzuty.
Co do drugiej kwestii, to polemizowałbym. Nigdy nie twierdziłem, że jestem mędrcem, ale wyrażenie: ,,niemądry" uznaję za uwłaczające.
Poprosiłbym również o Twoją, Ewelino, definicję mądrości, ponieważ najczęściej, tego nieświadomi, ale uważamy jej różne formuły za poprawne.

Ewelina

grabowe dylematy

Post#36 » 27 cze 2017, o 17:21

Nie powiem ci Dural definicji mądrości, sam musisz do niej dojść. Mądrość ma z pewnością coś z empatii i rozumienia perspektywy innych.

Ja stąd już idę, bo przyrosnę do fotela, dzisiaj życia nie mam poza siecią.

Awatar użytkownika
Camenne

grabowe dylematy

Post#37 » 27 cze 2017, o 17:23

Żeby nie było wątpliwości - konto grab zostanie zablokowane. Banicja, jak pisałam niedawno, obowiązuje na osobę, nie na konto, a więc na osobę Halmar obowiązuje ono za multikonta i ukrywanie swojej tożsamości na nich. Ten temat jest otwarty dla ewentualnego wyjaśnienia sprawy, nie dla ustalenia kary.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

grabowe dylematy

Post#38 » 27 cze 2017, o 17:25

Ewelina pisze:Nie powiem ci Dural definicji mądrości, sam musisz do niej dojść. Mądrość ma z pewnością coś z empatii i rozumienia perspektywy innych.

Od lat próbuję i zdaje mi się, że się od niej oddalam. Im więcej mam kontaktu z ludźmi tym mniej ich rozumiem oraz spada empatia i tolerancja dotycząca zachowania niektórych osób.

Deneve

grabowe dylematy

Post#39 » 27 cze 2017, o 17:33

@Ewelina
Dyplomacje i negocjacje pozostaw lepiej Camenne.

Wybacz, ale: i kto to mówi? Za każdym razem rzucasz się przed kimś Rejtanem i "Wiesz Lepiej", mówiąc Cam, że "nie ma prawa" – jeśli ktoś ma tu prawo do czegoś, to właśnie Cam, która jest adminką.
A podskakiwanie do modów i pyskowanie im... konsekwencje tego idealnie ilustruje ten mem z rowerkiem i wtykaniem sobie kija w szprychy. Niestety mema nie pokażę, bo jestem na wykopach i mam słabego neta. ( :( )

Co do gram/Halmar/refluks
Urocza jesteś. W taki pocieszny sposób, tak, że można ci tylko współczuć tego, jak bardzo łakniesz atencji i ile jesteś w stanie zrobić, żeby choć troszeczkę ci jej skapnęło. A jak już skapnie, to będziesz lizać i podłogę, coby się nie zmarnowało. Okropność.
To zabawne, jak piszesz "Halmal", jakby to miało sprawić wrażenie, że "no jakaś tam użytkowniczka, nie wiem, nie znam", a potem na 20 sposobów się sprzedajesz i wszystko wychodzi na jaw. Już nie wspominając o tym, że to samo IP mówi samo za siebie.
Udawanie głupiej sprawia nie mniej, nie więcej niż to, że w końcu się tą głupią faktycznie staje.
Edit: a w ogóle to żałuję trochę, że odwołałam tamte słowa, skoro tak bardo cię uraziły (chociaż faktycznie nie miałam takiego zamiaru). Jakbym wiedziała, że jesteś tak toksyczna atencjuszką, to w życiu bym nie weszła z tobą w polemikę jakąkolwiek.

Nie dawać jej atencji, to sobie pójdzie. Banować za każdym razem, kiedy tylko wypłynie nowe konto, nie podawać nawet przyczyny, nie próbować rozmawiać, bo nie ma sensu, tylko czyścić. Żeby się nie pławiła w źródełku atencji, bo to ją napędza.

Awatar użytkownika
Alchemik
lekki sztylet
lekki sztylet

grabowe dylematy

Post#40 » 27 cze 2017, o 17:44

To zabawne.
Nie sądzę, żeby Halmar była refluksem.
Chociaż bywa po wielokroć kimś innym.
Chciałoby się, żeby stanęła niezachwiana co do swojej osoby.
Świetna twórczyni.
Czy to zawsze musi wiązać się z porąbaniem?
Obawiam się trochę o siebie.
Jestem dobry, ale nie przekraczam granicy.
A Halmar mnie kusi.
Tylko to jest, jak sprzedawanie duszy.
A ja już raz umarłem.
I pamiętam swoją śmierć.

Wróć do „Organizacja”