Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Maja czeka nagroda książkowa - powieść ''W imię dziecka'' autorstwa Iana McEwana!

Obrazek

dylematy suzanne

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
grab (multikonto Harmal)

grabowe dylematy

Post#41 » 27 cze 2017, o 17:57

@DeneUve nie bądź śmieszna. Nazwanie kogoś ofiarą dobrej zmiany i wzywanie do "wycierania sobie mordy" nazywasz kulturalną taktyką preferowaną na forach? A, i sugerowanie "twa" poprzez niewybredne komentarze w stylu "pieścicie się pościkach". Szybciutko poprawiłaś post po tym jak go zgłosiłam do moderacji. I wcale nie było ci przykro, jak tu teraz starasz się przekonać swoich popleczników. A co zrobiła administracja? Niewygodne posty zostały usunięte, po to by w przyszłości każdy mógł opluwać Halmal, nie znając szerokiego kontekstu tej sprawy.
Cammene, sama przecież kazałaś Halmal wsadzić gębę w kubeł, zdumiona ze użytkownik zwraca się do Ciebie, kiedy czuje się znieważony. "Załatwiaj sama swoje sprawy". Tak może nie było? Halmal została SAMA, pozostawiona sama sobie żeby się bronić. Dlatego za każdym razem wraca, by głosić PRAWDĘ i tej sprawie. Bo ta sprawa nigdy nie została załatwiona - dowodem na to jest obecność DENEUVE na tym forum i jednocześnie nieobecność HALMAL. Halmal nigdy nikogo tutaj nie znieważyła, a sama była kilka razy atakowana, po tym jak "postawiła się" kacykowi Deneuve. I za każdym razem administracja NIE REAGOWAŁA.
HALMAL oświadcza że będzie wracała. Bo sprawiedliwość musi zwyciężyć.

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

grabowe dylematy

Post#42 » 27 cze 2017, o 18:07

grab pisze:@DeneUve nie bądź śmieszna. Nazwanie kogoś ofiarą dobrej zmiany i wzywanie do "wycierania sobie mordy" nazywasz kulturalną taktyką preferowaną na forach? A, i sugerowanie "twa" poprzez niewybredne komentarze w stylu "pieścicie się pościkach". Szybciutko poprawiłaś post po tym jak go zgłosiłam do moderacji. I wcale nie było ci przykro, jak tu teraz starasz się przekonać swoich popleczników. A co zrobiła administracja? Niewygodne posty zostały usunięte, po to by w przyszłości każdy mógł opluwać Halmal, nie znając szerokiego kontekstu tej sprawy.
Cammene, sama przecież kazałaś Halmal wsadzić gębę w kubeł, zdumiona ze użytkownik zwraca się do Ciebie, kiedy czuje się znieważony. "Załatwiaj sama swoje sprawy". Tak może nie było? Halmal została SAMA, pozostawiona sama sobie żeby się bronić. Dlatego za każdym razem wraca, by głosić PRAWDĘ i tej sprawie. Bo ta sprawa nigdy nie została załatwiona - dowodem na to jest obecność DENEUVE na tym forum i jednocześnie nieobecność HALMAL. Halmal nigdy nikogo tutaj nie znieważyła, a sama była kilka razy atakowana, po tym jak "postawiła się" kacykowi Deneuve. I za każdym razem administracja NIE REAGOWAŁA.
HALMAL oświadcza że będzie wracała. Bo sprawiedliwość musi zwyciężyć.

Reagowała jak widać na załączonym obrazku. Nieobecność Halmal tego dowodziła i będzie dowodzić, bo każde kolejne konto będzie banowane.

Co do samego sporu z Den, to z tego co pamiętam raczej to ty byłaś stroną winną całego zajścia.
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Awatar użytkownika
RebelMac
lekki sztylet
lekki sztylet

grabowe dylematy

Post#43 » 27 cze 2017, o 18:11

Ustalcie czy Hamal i grab to ta sama osoba, bo w postach grab używa nicka w trzeciej osobie. Dziwnie się czyta. :)
May The Force Be WIth You!

grab (multikonto Harmal)

grabowe dylematy

Post#44 » 27 cze 2017, o 18:16

Co widać na załączonym obrazku? Na załączonym obrazku widać jedynie że Deneuve, z którą najwidoczniej coś cię łączy @DurnalT, ma na tym portalu specjalne względy, bo nikt jej nawet nie dał ostrzeżenia po tym jak obraziła Halmal. A Halmal musiała odejść, a nawet błagać o bana, żeby nikt jej nie łączył z tym miejscem, gdzie została opluta i zignorowana przez administrację.

A tak w ogóle DurnalT to się nie odzywaj, bo sprawa ciebie nie dotyczy, paniał? Nie brudź mi pod postem.
To samo dotyczy pana który podpisuje się "alchemik". Ciebie tu nawet nie było jak Halmal była opluwana. Więc racz się nie wypowiadac o sprawach, o których nie masz pojęcia. Tutaj twoja władza nie sięga.

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

grabowe dylematy

Post#45 » 27 cze 2017, o 18:16

Halmal i Grab to ta sama osoba.

grab (multikonto Harmal)

grabowe dylematy

Post#46 » 27 cze 2017, o 18:18

Odpłyń swoją łajbą pod własne posty, durnalT - ta dyskusja ciebie nie dotyczy.

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

grabowe dylematy

Post#47 » 27 cze 2017, o 18:27

grab pisze:Co widać na załączonym obrazku? Na załączonym obrazku widać jedynie że Deneuve, z którą najwidoczniej coś cię łączy @DurnalT, ma na tym portalu specjalne względy, bo nikt jej nawet nie dał ostrzeżenia po tym jak obraziła Halmal. A Halmal musiała odejść, a nawet błagać o bana, żeby nikt jej nie łączył z tym miejscem, gdzie została opluta i zignorowana przez administrację.

A tak w ogóle DurnalT to się nie odzywaj, bo sprawa ciebie nie dotyczy, paniał? Nie brudź mi pod postem.
To samo dotyczy pana który podpisuje się "alchemik". Ciebie tu nawet nie było jak Halmal była opluwana. Więc racz się nie wypowiadac o sprawach, o których nie masz pojęcia. Tutaj twoja władza nie sięga.

Oczywiście, że mnie nie dotyczy, bo przecież nie sprawuję tutaj jakiejkolwiek funkcji moderatora forum. Co do mojej nieobecności przy wydarzeniach z marca, to wiedz, że je obserwowałem. Nie zawsze muszę wszystko komentować.

grab (multikonto Harmal)

grabowe dylematy

Post#48 » 27 cze 2017, o 18:30

@DurnalT byłeś, widziałeś, zacierałeś ręce? Patrzyłeś spokojnie na to co się dzieje, więc jesteś tak samo winny. Zabiliście Halmal, plując na nią i udając że nic się nie dzieje.

Deneve

grabowe dylematy

Post#49 » 27 cze 2017, o 19:31

Halmar/grab/Halmal/refluks/czy jak tam się do ciebie zwracać, to przykre, że masz ból części dystalnej pleców o coś, co było X miesięcy temu i to w dodatku odnośnie użytkownika, który cię przeprosił i próbował wyjaśnić, o co chodzi, i który loguje się tu raz na kilka miesięcy, jak mu się przypomni.
Robienie z siebie męczennicy nic ci nie pomoże, bo wszyscy doskonale wiemy, że to ty zaczęłaś tamte przepychanki (których, tak szczerze mówiąc, prawie nie pamiętam, bo nie zapycham sobie głowy niepotrzebnymi informacjami i nie psuję sobie krwi na zasadzie "nie mogę spać, bo ktoś w internecie nie ma racji", co ty z lubością czynisz - nie wiem, może takie masz hobby). Właściwie nie do końca kojarzyłam już nawet, kim jesteś, dopóki cały ten temat nieco się nie rozwinął. Teraz już nawet nie bawi mnie jakiekolwiek toczenie z tobą gównoburzy, bo po prostu jesteś toksyczną osobą z licznymi zaburzeniami psychicznymi (coś takiego się leczy, uważam, że powinnaś jak najszybciej skorzystać z pomocy specjalisty) i zapewne lubisz czuć się ofiarą oraz po prostu robić z siebie ofiarę (oczywiście koniecznie w sposób: najpierw na kogoś napluję, a potem będę płakać, że jest na mnie zły bez powodu).
Nawet nie pamiętam, dlaczego i w jaki sposób edytowałam tamtego posta. Możliwe, że uznałam, że przesadziłam, później zresztą cię przeprosiłam i próbowałam tłumaczyć, że nie to miałam na myśli. Nie wiem, czego jeszcze ode mnie oczekiwałaś, tak szczerze powiedziawszy. Przeprosiłam, wygładziłam posta, ale widocznie miałam zbudować ci ołtarzyk i składać ofiary? Wolne żarty. Widocznie czujesz się wyjątkowa, skoro tak utarte w polskim języku powiedzenie (które fakt, mogło zostać źle odebrane, co też sprostowałam, skoro cię uraziło) używane przeze mnie wielokrotnie i odnośnie innych ludzi sprawiło, że zaczęłaś bić tyle piany, że zaraz się w niej utopisz (w ogóle sam fakt, że bijesz tę pianę od marca - mamy prawie lipiec - nie jest już nawet zabawny, tylko godny politowania). Ja naprawdę nie mam zamiaru za tobą biegać i się płaszczyć, przepraszać i płakać, bo uważam, że nie mam za co. Tym bardziej wobec osoby, która jedyne, co ma do roboty, to śmieszne próby wywoływania gównoburzy i zbierania atencji w Internecie przez robienie z siebie ofiary. Na takie osoby narzuca się ostracyzm, bo na nic innego nie zasługują.
Najzabawniejsze jest to, że tak bardzo nie chciałaś mieć nic wspólnego z tym forum, ale uparcie będziesz na nie wracać, bo pupa ci pęknie z bólu, jeśli nie wyjdzie na twoje. A nie wyjdzie, bo prawdą to, co mówisz, nie jest, nieważne, jak długo byś to powtarzała.
Nieczęsto bywam na forum, nie ma co ukrywać. Z racji tego, że mnie zabrakło, na moment przycichłaś, znalazłaś sobie inną ofiarę, sama sobie pisałaś jakieś niby wierszyki, obrazy, urazy, cokolwiek, a potem próbowałaś w to wrobić tę ofiarę. To tylko pokazuje, że nie warto brać cię na poważnie, bo jesteś atencjuszem-pieniaczem, który lubi czuć się uciskany.
I ja ci tej atencji nie zamierzam więcej dawać, bo tylko się tym podniecasz, myśląc, że osiągnęłaś bór wie co. Innym polecam to samo. Z mojej strony to koniec tej "rozmowy". Na koniec powiem ci szczerze i z głębi serca: lecz się, naprawdę.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

grabowe dylematy

Post#50 » 27 cze 2017, o 19:53

Tak, Harmal i grab to jedna osoba. Nie mam żadnych wątpliwości. Jeżeli ktoś nie wierzy, że świadczy o tym fakt, że grab pisze z tego samego IP, z którego pisała wczoraj jako suzanne, to może przeczytać posty, które pisała kilka miesięcy temu jako Harmal.

Harmal, swoim podejściem tylko potwierdziłaś niestety to, co zauważyłam i na co zwróciłam ci uwagę wtedy, a tym bardziej przykro mi powtarzać się kolejny raz.
Byłaś mile widziana mimo tych spięć, pisałam ci, że jedna kłótnia nie decyduje o człowieku i że my cię nie skreślamy, więc tym bardziej nie powinnaś skreślać siebie sama. Jak ci pisałam, na forach o takiej tematyce nie raz zdarzają się kłótnie i pisałam, że faktycznie istotne jest to, jak ktoś się zachowa w kłótni, ale tym bardziej to, jak ktoś zachowa się po niej. Na forum mile widziana jest każda osoba, która potrafi się zachować fair wobec innych osób - tak prosto to wygląda. Wiele jest osób bardziej charakternych, które zapomną się i czasem kogoś obrażą lub się z kimś pożrą, ale potem zauważają, że przesadzili, przeproszą lub nie (zależy, jak dumny jest osobnik), ale finalnie wrócą do normalnego funkcjonowania na forum i normalnie rozmawiają z innymi użytkownikami. Ty nie potrafiłaś i nie potrafisz tego, zapamiętujesz byle spięcie i mścisz się kilkoma kontami. Nie chcesz i nie chciałaś nawet przyjąć przeprosin, Deneve przeprosiła cię w zasadzie prawie od razu, ale dalej się mścisz za słowa, które napisała. Gdy ktoś zwróci ci się uwagę, to obrażasz wszystkich wokół. Atakujesz, jakbyś nie znała innego zachowania.

I nie życzę sobie, by w usta wkładano mi słowa, których nigdy nie napisałam. Najbardziej mnie smuci, że reagujesz tym wszystkim, tymi atakami, wściekłością, prowokowaniem i obrażaniem każdego, kto się nawinie, za coś, za co zostałaś przeproszona. Zrzucanie winy i oskarżanie, że to my jesteśmy winni, uważam za drwinę. I z pewnością robisz to świadomie, wiedząc dobrze, że chciałam ci pomóc. Na szczęście wszystko jest zapisane na forum, każde słowo, każdy post, więc każdy może zobaczyć, jak było, i że ma to się nijak do tego, jak to przedstawiasz.

I tak, zgadzam się w zupełności z Alchemikiem, że Halmar to świetna prozatorka, którą z przyjemnością się czyta i która wniosłyby wiele bardzo dobrej prozy na forum. Wybaczcie, ale nie jest to najważniejsze - bo jeżeli ktoś tylko chce siać niezgodę, to przynosi więcej szkód swoją obecnością.

Użytkownik grab zostaje oficjalnie w tym momencie zbanowany.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „Organizacja”