Usuwanie opowiadań oczekujących na wydanie papierowe

Zbiór regulaminów i zasad panujących na forum Artefakty oraz tematy organizacyjne.
andy
scyzoryk
scyzoryk

Post#1 » 16 sie 2017, o 18:01

Hej,
zauważyłem, że niektóre opowiadania są usuwane z adnotacją "Tekst oczekuje na wydanie książkowe", czy jest to zalecana praktyka?

Sam mam opowiadanie, które chciałbym wysłać na konkurs, ale warunkiem regulaminu jest, aby tekst nie był nigdzie publikowany. Czy byłoby ok, gdybym przed wysłaniem na konkurs skasował wersję umieszczoną tutaj? (z punktu widzenia Artefaktów, nie konkursu).

Awatar użytkownika
Głodzia
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Post#2 » 16 sie 2017, o 19:35

Kiedyś pytałam o to Camę i powiedziała, że nie robią problemu na forum z usunięciem tekstu jeśli np warunkiem uczestnictwa w konkursie jest, aby nie był nigdzie publikowany.
Niebo nad jej głową było tak nieprzeniknione, tak niewyobrażalnie głębokie i bezkresne, że poczuła się malutka i nic nieznacząca.

Awatar użytkownika
Grafoman
Użytkownik zbanowany

Post#3 » 17 sie 2017, o 13:58

Raczej z prośbą o usunięcie wypadałoby się zwrócić do Administracji. Samodzielne usuwanie nie jest raczej mile widziane. Ale nie jestem moderatorem, więc mądrzyć się nie chcę. :)
"Jeśli chcesz się po­wiesić, po­wieś się na wy­sokim drzewie. "

Awatar użytkownika
DuralT
USS Gerald R. Ford
USS Gerald R. Ford

Post#4 » 18 sie 2017, o 17:05

Zgłaszasz do nas prośbę o tymczasowe usunięcie tekstu, a my zajmujemy się resztą. Ja osobiście z chęcią dowiaduję się jaki tekst i w którym konkursie bierze udział ;-)
— No to płyńmy dalej, marynarzu, bo?
— Navigare necesse est, vivere non est necesse.
Andrzej Ziemiański – Pomnik Cesarzowej Achai - Tom V

Wróć do „Organizacja”