Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Maja czeka nagroda książkowa - powieść ''W imię dziecka'' autorstwa Iana McEwana!

Obrazek

Nasza nowa artefaktowa grupa na facebooku - zapraszamy do dołączenia!

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
Awatar użytkownika
Karen
mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi i Autor Miesiąca
mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi i Autor Miesiąca

Post#1 » 6 sty 2018, o 11:31

Już jakiś czas temu pojawił się pomysł założenia nowej facebookowej grupy dla naszego forum. Poprzednia istniała, ale raczej jako relikt, mało kto tam zaglądał. Podjęty przez Camenne temat pomysłów na ściągnięcie nowych osób i ogółem rozruszanie tej imprezy jednocześnie odświeżył ideę ogarnięcia nowej grupy dyskusyjnej na FB. :)
A więc voilà: https://www.facebook.com/groups/1756354504661554/
Dodawajcie się śmiało!
Grupa z zamierzeniem nie tylko dla nas, forumowiczów, ale też dla wszystkich miłośników słowa pisanego, a więc śmiało zapraszajcie znajomych. :)
No i zachęcam do dodawania postów. Mile widziane dyskusje na wszelkie tematy, zarówno te błahe, jak i bardziej poważniejsze. ;) Piszcie o czym dusza zapragnie - grupa jest zarówno po to, żebyśmy mogli podyskutować o tematach czysto literackich, jak i po prostu lepiej poznać siebie nawzajem.
Jak widać grupa jest świeżo utworzona, więc regulamin i inne atrakcje pojawią się na dniach.
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#2 » 9 sty 2018, o 11:43

Też zapraszam do dołączenia! Na ten moment jest już 60 słowoholików w grupie - osób z i spoza forum ;))
Będzie nam zresztą bardzo miło, jak zaprosicie swoich piszących/czytających znajomych na grupę i na forum - im nas więcej, tym zawsze weselej i więcej ciekawych rozmów.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Liusah
Opiekun poezji i Zdobywca Artefaktu 2017
Opiekun poezji i Zdobywca Artefaktu 2017

Post#3 » 9 sty 2018, o 12:00

Zaprosiłam kilka koleżanek jeszcze z czasów młodzieżowych warsztatów poetyckich. Widzę, że nawet im się spodobało :)
Są sytuacje, w których milczeć po prostu nie wolno.

Awatar użytkownika
Camenne

Post#4 » 9 sty 2018, o 12:02

Liusah, fajnie, że im się podoba! Póki co brakuje na grupie dyskusji poetyckich (sama nie piszę poezji, więc trudno mi wymyślić, o czym poeci mogliby chcieć dyskutować), ale myślę, że wkrótce i poeci coś dla siebie znajdą :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Toyer
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Post#5 » 9 sty 2018, o 15:18

Wysłałem zgłoszenie i czekam na akceptację:)

Wróć do „Organizacja”