Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Maja czeka nagroda książkowa - powieść ''W imię dziecka'' autorstwa Iana McEwana!

Obrazek

Propozycje

Ogłoszenia oraz miejsce na zgłaszanie propozycji i uwag.
Architekt
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Propozycje

Post#191 » 1 cze 2014, o 23:11

Wow, tak palnąłem, po winie, ale widzę, że jestem inspiracją^^
"Nie urodziłem się, by przeżyć swe dni w blokach. Ja chcę mieć lokal jak cała Europa" :)
https://www.facebook.com/makarykaro

Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Propozycje

Post#192 » 4 cze 2014, o 11:26

To jeszcze zapytam - ktoś ma ochotę się wypowiedzieć czy milczenie oznacza poparcie dla pomysłu? Bo można by go wprowadzić w życie :D
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Propozycje

Post#193 » 4 cze 2014, o 19:05

Pomysł dobry, sprzeciwów brak, więc myślę, że można go wprowadzać w forumowe życie ;)

Awatar użytkownika
Camenne

Propozycje

Post#194 » 4 cze 2014, o 20:54

Dział założony :) Dla lepszej orientacji przy każdym temacie na kolorowo zaznaczony jest dział, z którego opowiadanie zostało przeniesione.

(Dużo tego :( )
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Awatar użytkownika
Camenne

Propozycje

Post#195 » 19 lip 2014, o 09:13

Wysuwam taką cichutką propozycję, a właściwie przypomnienie o takowej, którą ktoś wystosował z dwa lata temu (nie mogę znaleźć tych postów, więc nie pamiętam dokładnie) - co powiecie o RPG? Nowy czat umożliwia m.in. rzuty kością, co jest stricte przewidziane pod tego typu gry, może by z okazji skorzystać? Oczywiście rpg mógłby mieć też formę grania w obrębie tematu/działu (forumowicze z co większym stażem pewnie pamiętają, jak to wygląda :D).
Tak tylko nieśmiało proponuję... :kuku:

Awatar użytkownika
whatsername
Furia Pustyni
Furia Pustyni

Propozycje

Post#196 » 19 lip 2014, o 11:11

Sporykam się z tym już miliardowyl raz, nigdy się w to nie bawiłam, nie wiem, o co chodzi, ale jestem za! :D
where does everybody go when they go?

Awatar użytkownika
Camenne

Propozycje

Post#197 » 6 lis 2014, o 07:37

RPG chyba trzeba znów przełożyć w czasie :(

Mam inną propozycję, która chyba już była przedstawiana w temacie. Nieco irytuje mnie chaotyczny charakter tematu "Dzień dobry!" - niby fajnie, że "spotykamy się" i witamy wszyscy w jednym miejscu, przy tym szynkwasie, ale wydaje mi się, że przez to tak naprawdę ciężko poznać siebie nawzajem. Patrząc z perspektywy nowych osób, którzy w większości przychodzą w całkiem nowe miejsce, pewnie ciężko im się rozeznać w temacie, bo to witanie przez starszych użytkowników często wielu osób na raz wprowadza jednak sporo zamieszania. Sama często nie wiem, kogo już witałam, kogo o co pytałam etc.. Nie byłoby lepiej, gdyby każdy nowy użytkownik zakładał temat powitalny dla siebie i na pytania tylko dla siebie?
Taka luźna propozycja ;))

Awatar użytkownika
Echolalia
magiczna kosa
magiczna kosa

Propozycje

Post#198 » 6 lis 2014, o 14:53

Jestem za :) Zawsze forma zakładania tematu powitalnego tylko dla siebie bardziej mi odpowiadała niż wątek zbiorowy. Łatwiej w ten sposób wrócić do danej osoby, żeby o coś zapytać i ciekawie byłoby czasem poczytać, co na powitanie pisali starzy użytkownicy forum :D A przy wątku z ponad 100 stronami niezbyt chce się to robić. No i miło mieć wątki o sobie - zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć o innych i na bieżąco dopytywać.

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Propozycje

Post#199 » 7 lis 2014, o 11:50

Warto spróbować nowego pomysłu, może lepiej się sprawdzi niż obecna forma.
Po drugie, chciałabym zachęcić moderatorów, aby każdy z nich napisał komentarz do każdego nowego tekstu, prozy i poezji. Nie jest ich przecież aż tak dużo. Lubię czytać wasze komentarze, bo są takie rzetelne, a przecież nie muszą być niewiadomo jakie długie. Myślę, że każdy, kto umieszcza tutaj swój tekst zasługuje na kilka profesjonalnych opinii i zasługuje na uwagę.
p.s. zgubiłam się w ilości napisanych postów przed umieszczeniem swojego tekstu, bo chyba wprowadziłam kogoś w błąd.

Awatar użytkownika
Camenne

Propozycje

Post#200 » 16 lis 2014, o 11:27

Po drugie, chciałabym zachęcić moderatorów, aby każdy z nich napisał komentarz do każdego nowego tekstu, prozy i poezji.

Robimy to w ramach możliwości, jednak nie jesteśmy tu tylko użytkownikami - samo zarządzanie forum i sprawy okołoportalowe są pracochłonne, a poza tym, jak wszyscy, mamy życie prywatne. Myślę, że bardziej na miejscu byłoby kierować apel ogólnie do użytkowników.

Wróć do „Organizacja”