Zachęcamy do komentowania tekstów! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Kwietnia czeka nagroda książkowa - powieść ''Książę Mgły" - Carlos Ruiz Zafon!

Proza marca: Złodziej wspomnień - prolog | Poezja marca: cztery pory odpustów

Zapraszamy do udziału w zabawie komentatorskiej „Piórko”!
Rozruszajmy forum na wiosnę!

Obrazek

Polska Baza Opowiadań i Fanfiction

Informacje o zaprzyjaźnionych stronach
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#1 » 10 wrz 2015, o 20:33

Serdecznie zapraszamy na forum partnerskie, Polską Bazę Opowiadań i Fanfiction. Forum jest poświęcone fanfiction oraz innej twórczości.

[center]Obrazek[/center]
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

agathas
Ostrze Armageddonu
Ostrze Armageddonu

Polska Baza Fanfiction

Post#2 » 30 paź 2015, o 07:04

Dobrze wiedzieć. Forum wygląda bardzo przystępnie.

Awatar użytkownika
Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#3 » 2 mar 2016, o 22:13

Chciałam tylko poinformować, że na forum zaszły pewne zmiany. Wspólnie z użytkownikami doszliśmy do wniosku, że skoro forum nie jest poświęcone tylko fanfikom, powinno zmienić nazwę i przejść pewne kosmetyczne poprawki. Dlatego od teraz jest to Polska Baza Opowiadań i Fanfiction. Mile jest też u nas widziana twórczość rysownicza i nie tylko, więc zapraszam także osoby, które tworzą inne rzeczy niż literatura.
Obrazek

Awatar użytkownika
GenerałŚwinkaMorska
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#4 » 3 mar 2016, o 17:02

A ja bezmyślnie przytaknę i dodam od siebie, że jest kilka całkiem fajnych opowiadań, komiksów i nowy dział "wyzwania twórcze", który mam nadzieję z czasem się rozwinie. I też zapraszam ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Vampircia
zaczarowane ostrze
zaczarowane ostrze

Post#5 » 6 mar 2016, o 11:45

No, wyzwania twórcze sprawdzają się dużo lepiej niż sądziłam. Fajnie by było, gdybyście się przyłączyli, a może nawet wymyślili nowe. Dwa forumy da się pogodzić. Wiem coś o tym, bo udzielam się na trzech!
Obrazek

Wróć do „Współpraca”