Wielki chłop

Okiem wyobraźni. Proza spod znaku fantastyki: fantasy, science fiction oraz horror.
Awatar użytkownika
Marian
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Wielki chłop

Post#11 » 23 cze 2017, o 08:02

Grafoman pisze:Serdeczna prośba od OP: Proszę zatroszczyć się o wcięcia akapitowe. Zrobić to można w oknie forumowego edytora tekstu, poprzez wybranie komendy: [p] [/ p]( bez spacji).
Ułatwi to znacznie lekturę tekstu.
Tyle tytułem formalności, teraz o tekście. Bardzo mi się podoba jego klimat i treść. Błędów nie odnalazłem.
Pozdrawiam serdecznie,
Graf

Dziękuję Ci za odwiedziny i za komentarz.
Możliwe, że za mało tych wcięć. Poprawię się. :smile:

Dodano po 1 minucie 46 sekundach:
RebelMac pisze:Bardzo przyjemny tekst, co prawda zdarzają się jakieś potknięcia stylistyczne czy powtórzenia "Anzelma", nie wpływa to jednak na odbiór tekstu jako takiego i fabułę. To opowieść, którą można snuć przy ognisku czy w schronisku właśnie. Góry w tle, wódka i tajemniczy nieznajomy. Dobra robota! Życzę doskonalenia warsztatu i czekam na kolejne opowiadanie, może też w duchu legendy i bajań.

Pozdrawiam.

Dziękuję za przeczytanie mojego opowiadanka i za komentarz.
Zapraszam do przeczytania mojego "Wilka".
Pozdrawiam. :smile:

Tagi:

Rejfi
scyzoryk
scyzoryk

Wielki chłop

Post#12 » 28 cze 2017, o 20:54

Interesujący tekst, na samym początku myślałem, że będzie to w mrocznym klimacie, jakiś potwór, tajemnicze zniknięcia ludzi i finałowa walka z monstrum. Końcówka mnie zaskoczyła, taki niespodziewany zwrot. Przyjemnie się czytało, błędów nie wytykam, bo w tym najlepszy nie jestem.
Podsumowując dobry opowiadanie!

Awatar użytkownika
Marian
zaklęty miecz
zaklęty miecz

Wielki chłop

Post#13 » 29 cze 2017, o 13:33

Rejfi pisze:Interesujący tekst, na samym początku myślałem, że będzie to w mrocznym klimacie, jakiś potwór, tajemnicze zniknięcia ludzi i finałowa walka z monstrum. Końcówka mnie zaskoczyła, taki niespodziewany zwrot. Przyjemnie się czytało, błędów nie wytykam, bo w tym najlepszy nie jestem.
Podsumowując dobry opowiadanie!

Dziękuję Ci za przeczytanie i komentarz.
Jak widać, nie wszystkie wielkie stwory są straszne. :smile:

Awatar użytkownika
Palmer
lekki sztylet
lekki sztylet

Wielki chłop

Post#14 » 13 sty 2018, o 00:27

Dobre!

Awatar użytkownika
Marian
zaklęty miecz
zaklęty miecz