Dlaczego mój temat z tekstem został przeniesiony do działu "Nieregulaminowe publikacje"?

Wszelkie formy krótkie. Drabble, miniatury, szorty.
Regulamin forum
W tym dziale należy publikować wyłącznie miniatury, drabble i krótkie opowiadania.

Przydatne definicje
drabble: krótka forma literacka licząca dokładnie sto słów

miniatura literacka (short story): krótki utwór składający się z mniej niż 7 500 słów

opowiadanie – krótki utwór epicki o prostej akcji, niewielkich rozmiarach, najczęściej jednowątkowej fabule, pisany prozą

Teksty dłuższe (fragmenty powieści, długie opowiadania) należy publikować w dziale "Opowiadania i fragmenty powieści".
Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".
Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.
Alfa i omega
Administrator

Dlaczego mój temat z tekstem został przeniesiony do działu "Nieregulaminowe publikacje"?

Post#1 » 8 lut 2017, o 18:40

Przyczyną przeniesienia tekstu do działu Nieregulaminowych publikacje - tak zwane "zawieszenie" tekstu - jest nie spełnienie wymogów lub zasad opisanych w Regulaminie działów literackich.

Najczęściej nie spełnianym wymogiem jest brak tagów. Tekst pozostaje w ww. dziale do czasu uzupełnienia braków i powiadomienia o tym fakcie dowolnego administratora lub moderatora forum.

Wróć do „Proza: miniatury i drabble”