Zachęcamy do głosowania! Na zwycięzcę tytułu Komentatora Maja czeka nagroda książkowa - powieść ''W imię dziecka'' autorstwa Iana McEwana!

Ogłaszamy czas wielkich wyborów na Autora Miesiąca w dziale prozy!

Obrazek

Nach forme

Proza pozbawiona wątków fantastycznych: obyczajowa, psychologiczna, romanse, kryminały i inne.
Regulamin forum
Przypomnienie:
Maksymalna objętość tekstu, jaką można umieścić w jednym temacie, to 10 stron znormalizowanego maszynopisu. Teksty przekraczające tę objętość (fragmenty powieści, długie opowiadania), należy publikować w częściach w dziale "Teksty wieloczęściowe". Każda część musi znaleźć się w osobnym temacie.
Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".
Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.
mirek13

Nach forme

Post#21 » 2 mar 2017, o 00:46

Właśnie gdybyś napisała, że Ci się nie podoba to ok.
To prawo każdego czytelnika, ale Ty się niestety mądrzysz w psychoanalizie, a to nie jest ok, bo głupoty piszesz.
A poezji lepiej nie ruszaj, jak jej nie czujesz, a tylko umiesz jakieś reguły.

Tagi:

Harmal

Nach forme

Post#22 » 2 mar 2017, o 00:48

Nie zauważyłam, żeby ktoś tu inny atakował oprócz Ciebie, Ewelina. Nie podobało Ci się, ale to nie znaczy że narracja jest słaba. Każdy odbiera na swój sposób.

mirek13

Nach forme

Post#23 » 2 mar 2017, o 10:26

Każdy wie, że nie lubię krytyki, więc musi ona być dobrze umotywowana. Tu mamy docznienia z sytuacją poszukiwania na siłę wad, aby wykazać słabość. Bo opko może się nie podobać i uzasadnić to można w ten sposób, ale nie można z tego robić ogólnych zarzutów.
Jak ktoś chce otrzymać złożony obraz psychologiczny postaci na 1.5 stronie opka to gratuluję i czekam na przykład takiego dokonania w wypadku mojego, krytycznego interlokutora.
Po przeczytaniu opinii o wierszu, które pokazuje kompletny brak wyczucia dla idei poezji, posiłkując się jedynie dogmatami poetyki, to mam wątpliwości, co do umiejętności konstruktywnej krytyki dokonanej przez osobę czującą w ogóle istotę literackiego przekazu.
Wedle tych teorii wyrzucić by trzeba na śmietnik co najmniej połowę literatury, a najlepszymi twórcami powinni być profesorowie z uczelni, bo się znają na teorii.
Na szczęście tak nie jest.

Wróć do „Proza: obyczajowe”