Z pamiętnika małego podludzia

Proza pozbawiona wątków fantastycznych: obyczajowa, psychologiczna, romanse, kryminały i inne.
Regulamin forum
Przypomnienie:
Maksymalna objętość tekstu, jaką można umieścić w jednym temacie, to 10 stron znormalizowanego maszynopisu. Teksty przekraczające tę objętość (fragmenty powieści, długie opowiadania), należy publikować w częściach w dziale "Teksty wieloczęściowe". Każda część musi znaleźć się w osobnym temacie.
Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".
Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.
Awatar użytkownika
Camenne
Jawna opcja Mandaloriańska

Post#21 » 1 year temu (12 mar 2017, o 10:48)

Panie i panie, pax. Najwyższy czas, by wyhamować, zanim padną bardziej nieprzyjemne słowa z którejkolwiek strony. Nie ma powodu, by ten spór eskalował.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Tagi:

Awatar użytkownika
Gorgiasz
Zdobywca Artefaktu 2014

Post#22 » 1 year temu (12 mar 2017, o 12:43)

To w p***u, zamknij.

Wedle życzenia.
I pozwoliłem sobie wygwiazdkować to i owo.

Awatar użytkownika
Camenne

Post#23 » 1 year temu (15 mar 2017, o 10:28)

Myślę, że bitewny pył już opadł i temat można otworzyć, by chętni, którzy nie mieli wcześniej okazji, mogli tekst skomentować.
Wydzielam też część postów.
Po-ta-toes! Boil them, mash them, stick them in a stew. Lovely big golden chips with a nice piece of fried fish.

Skróty: Jak poprawnie zapisywać dialogiMyślnik, półpauza i dywiz (łącznik) – jak je poprawnie stosowaćJak wstawić wcięcia akapitowe:piorko: Piórko

Wróć do „Proza: obyczajowe”