Zakładki - jak działa forumowa opcja dodawania zakładek. Zapisz tekst na liście i przeczytaj później!

Event Noc Świętojańska - zachęcamy do czytania prac uczestników!
Odsłona poetycka i prozatorska.

Szpitalne Dzienniki, fragment IX - przepustka

Teksty mające wiele lat, wycofane z forum, porzucone, niepoprawione bądź z innych powodów przeniesione do Szuflady. Część z nich, ze względu na publikację lata wcześniej, nie jest otagowana lub dodana zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami publikacji.
szczepantrzeszcz
Komentator Miesiąca
Komentator Miesiąca
Zobacz teksty użytkownika:

Post#11 » 2 maja 2017, o 12:19

Depakiniarz pisze:Mam dobrą wiadomość: nawiązałem kontakt z moją byłą nauczycielką z podstawówki i była bardzo zadowolona, że poprosiłem ją o korektę. Za ile to nie wiem jeszcze, powiedziała, że przeczyta i wtedy mi powie. Według mnie warto zainwestować najpierw, niż wypuścić coś, co pod okiem korektora nabrałoby lepszej barwy.
To się nazywa zdrowy chłopski rozsądek. Pogratulować i sukcesów życzyć.

Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Post#12 » 2 maja 2017, o 19:56

Z aspektów technicznych, to rzuciło mi się w oczy tylko:
Patrzę przez brudną od deszczu szybę i warstwę mrozu, która zgromadziła się w rogach szyby.
- powtórzenie ''szyby''
Poza tym tekst dobry. Realnie oddane przeżycia i przemyślenia, ten mętlik w głowie związany z nawałem emocji, wątpliwości i zszarganymi nerwami. Jak zawsze, przeczytałam z zainteresowaniem. :)
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Awatar użytkownika
Depakiniarz
lekki sztylet
lekki sztylet

Post#13 » 5 maja 2017, o 15:00

Bardzo mi miło, że się podoba. Problem powtórzeń postaram się rozwiązać przy pierwszej korekcie. Z początku tych błędów w ogóle nie widać :)

Wróć do „Szuflada prozatorska (formy długie)”