Puste Więzienie — Lato

Proza pozbawiona wątków fantastycznych: obyczajowa, psychologiczna, romanse, kryminały i inne.
Regulamin forum
Przypomnienie:
Maksymalna objętość tekstu, jaką można umieścić w jednym temacie, to 10 stron znormalizowanego maszynopisu. Teksty przekraczające tę objętość (fragmenty powieści, długie opowiadania), należy publikować w częściach w dziale "Teksty wieloczęściowe". Każda część musi znaleźć się w osobnym temacie.
Nazwa tematu powinna składać się z tytułu tekstu. W przypadku publikowania fanfiction, należy podać źródło w nawiasie kwadratowym, przykładowo: "[Harry Potter] Tytuł opowiadania".
Każdy tekst należy odpowiednio otagować. Tagi wybieramy z pola pod tytułem tematu.
Awatar użytkownika
Karen
Mistrzyni tortur narzędziami dentystycznymi

Puste Więzienie — Lato

Post#21 » 1 year temu

Ciekawy drabbelek. Co do błędów, to poprzednicy już wytknęli, więc nie będę powtarzać.
Chociaż to nie moja tematyka, nie me gusta, to jednak spojrzę z zaciekawenia na kolejne części.
Co do przedstawienia Boga w Twoim utworze i całej dyskusji o religii - nie dołączę się. Nie razi mnie taka wizja. Może dlatego, że od długiego już czasu jestem ateistką.
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Tagi:

Awatar użytkownika
Karen

Puste Więzienie — Lato

Post#22 » 1 year temu

Ciekawy drabbelek. Co do błędów, to poprzednicy już wytknęli, więc nie będę powtarzać.
Chociaż to nie moja tematyka, nie me gusta, to jednak spojrzę z zaciekawenia na kolejne części.
Co do przedstawienia Boga w Twoim utworze i całej dyskusji o religii - nie dołączę się. Nie razi mnie taka wizja. Może dlatego, że od długiego już czasu jestem ateistką.
Jeśli nie wiesz, co masz dalej zrobić, to zrób sobie kawę.

Wróć do „Proza: obyczajowe”